Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Arkadaşlarınızdan ve sosyal çevrenizden yaşamınızla ilgili bazı konularda önemli destekler alabilir, onlarla beraber ufak seyahatler içerisinde olabilirsiniz. Bugünü kendinize ve dostlarınıza ayırmanız yaşamın telaşlı koşturması içinde doping etkisi yaratacak ve yaşama bakışınızı farklı yönde etkileyecektir. Zaten iyi dostların yaşama getirdikleri katkı hep böyle değil midir? Bugünün, dostların ve yaşamın keyfini doya doya çıkartın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Güzel bir hafta sonu geçiriyorsunuz. Ama yaptığınız masrafı gözünüz görmüyor. Bugün tanıştığınız biri hayatı değerlendirmesi, yaşama şevki ile sizi fazlaca etkileyecek. Bunan sonraki yaşamınızda yer alması çok olası. Önümüzdeki günlerde şehir dışından konuklarınız olabilir. Onlara şehrinizdeki bir sorunlarında yol göstermeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Kartınız aşk... Çekimser kaldığınız birçok konu kendinizi çaresiz gibi hissetmenize neden olacak. Oysa diğer insanları düşündüğünüzde o kadar da çaresiz olmadığınız gerçek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Eşinizle olan mutlu tabloyu daha da renklendirmek için birlikte bir şeyler yapmanız gerekiyor. Bu konudaki görüşlerinizi olumlu karşılayacak. Sadece aşk bir yere kadar. Paylaşımlarınızı arttırmak için de ortamlar yaratmaya çalışın. O zaman bu ilişki kalıcı bir hal alacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Sizi duygusal açıdan bağlayan ve zorlayan ilişkiler ikilemler yaratıyor. Belki de eşin para durumunu içine alan krizler üzerinden kaynaklarınız zorlanabilir. Bu dönem ortaklaşa konularda uzlaşı aramalı, esnek olmalısınız. Borç alacak konularının getirdiği sorunlar devam ederken, destek görmeniz kolay değil. İyimserliğinizi korumalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Önünüze çıkan fırsatlar hiç de azımsanacak şeyler değil. daha güvenli ve iyimser olabilirsiniz. Geçmişte kalan olumsuzluklarla ilgili, önümüzdeki günler içinde sizi etkileyecek duyumlarınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Duygularınızın ilk günkü etkisinden kurtulup daha mantıklı düşününce, bu işin olamayacağını siz de kabul ediyorsunuz. Ama tatlı hayallere dalmamak elinizde değil. İş hayatında son günlerde sinirlerinizi yıpratan olaylar yaşamanız, sağlıklı karar vermenizi engelleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Önümüzdeki günlerde çok ilgileneceğiniz bir teklif alabilirsiniz. Ekonomik durumunuz, bu teklifi değerlendirebilmeniz halinde, birdenbire atağa kalkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Bugün küçük bir kaza geçirmeniz söz konusu olabilir. Kafanızı toparlamalı ve daha dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed