Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2020)
Gayet neşeli ve eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz. Zamanınızın pek çoğunu kardeşlerinize ve kuzenlerinize ayırmalı, onlarla birlikte olmanın keyfini yaşamalısınız. Alacağınız bir haber sizi sevindirecek.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Şubat 2020)
Bugün genelde karamsar olacağınız bir gün. Çevrenizde olup biten güzel olaylar bile sizi bu karamsar ruh halinden kurtaramayacak. Aileniz size karşı çok anlayışlı ve yakın. Fakat siz onların değerini zaman zaman bilmemezlik ediyorsunuz. Bugün de bu tip bir davranışta bulunabilir ve onları kırabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2020)
İş hayatınızda oldukça başarılısınız. Aşk hayatınız ve kariyerinizde parlak günler sizi bekliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2020)
Bugün sözlerle değil telepatiyle anlaşıyorsunuz insanlarla. Sezgileriniz çok kuvvetli olacak. Yaşamınızın yeniden yapılandırmak istediğiniz alanlarında içinizden gelen sesi dinleyin. Kararlarınız keyifle sonuçlanacak. Eğlenceyi değişik mekânlarda ararken maddi kayıp ve değersizlik hissi oluşabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2020)
Tamamlanması gerekli işleri yeniden düzenlemeniz gerekecek. Detayların ve biriken konuların getirdiği uğraşlar karşısında planlı olmanız lazım. Yeteneklerinizi geliştirdiğiniz şu dönem çok şey başarabilirsiniz. İşten kaynaklanan başkalarına hizmet temaları ya da perde arkası işler sizi yıldırmamalı. Takım çalışmalarında somut işler çıkarabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Şubat 2020)
Kısa vadeli planlarınızda birkaç değişiklik, sizi karamsarlığa düşürmemeli. İş gezinizden umduğunuz kazançlarla döneceğiniz söylenemezse de, yine de memnun olacağınız sonuçlar alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2020)
Duygularınızın ilk günkü etkisinden kurtulup daha mantıklı düşününce, bu işin olamayacağını siz de kabul ediyorsunuz. Ama tatlı hayallere dalmamak elinizde değil. İş hayatında son günlerde sinirlerinizi yıpratan olaylar yaşamanız, sağlıklı karar vermenizi engelleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Şubat 2020)
Artık günü kurtarmaya çalışmaktan daha fazlasını yapmalısınız. Bugünlerde elinize yüklü bir para geçebilir, bu parayı akıllıca kullanmaya özen göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Şubat 2020)
Bir konuyla alakalı olarak karşılaşacağınız bazı çıkarcı yaklaşımlar sizi üzecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144604 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed