Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Eylül 2020)
Bir ilişki, iş birliği ya da ortaklık yaşam tarzınızda olumlu değişiklikler yapmanızı sağlayabilir. Duygusal şantaj yapan kişilerle karşılaşabilirsiniz(ya da siz bu yöntemi seçebilirsiniz) ve bu durumu size karşı kullanmak isteyen kişiler olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Eylül 2020)
Bugün kendinizi oldukça zinde ve mutlu hissedebilirsiniz. Bugün kendinize çok dikkat edecek, sinirlenmemeye ve insanlarla aranızı iyi tutmaya aşırı özen göstereceksiniz. Bugün kırgın olduğunuz bir arkadaşınız ile konuşabilir onunla aranızdaki kırgınlığı ortadan kaldırmak için uğraşabilirsiniz. Bugün uzaktaki akrabalarınızdan haber alabilir onların davetini yoğun işleriniz nedeniyle geri çevirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Eylül 2020)
Kartınız Aşk... Geleceğe yönelik hedefleriniz için her konuda başrol oynamaya hazır bir oyuncu gibisiniz. Bu konunda en fazla ilginizi çeken şeyler maddi durum. İyi bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Eylül 2020)
Aşkta özgürleşme ihtiyacınız fiziksel olarak gerçekleşecek. Geçmiş tecrübelerinizin kaygı verici olanlarını düşünmeyin. Şüpheciliğiniz sizi destekleyenler tarafından da kabul görecek. Yaratıcılık gerektiren bir faaliyette aktif olarak yer almanız için davet edilebilirsiniz. Parlama şansı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Eylül 2020)
Bugün iş ve hizmet konuları sizi oldukça meşgul edecek. İş ortamınızda dengeler değişebilir ve gerginlik yaşanabilir. Sizin de mücadele etmeniz gereken durumlar oluşabilir. Kendinizi ortaya koymaktan çekinmeyin. Ancak öğle sonrasında daha iyi bir dinleyici olmaya bakın. Başkalarından edinebileceğiniz yeni haberler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Eylül 2020)
Birinin, gereksiz takıntılarla sizinle bir kariyer kavgasına girdiğini düşünüyorsunuz. İşyeriniz birkaç güne kalmadan bu sorunu sizin lehinize çözecek.Bir yetkilinizin size davranışlarından rahatsızsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Eylül 2020)
Karamsar duygulardan ve olumsuz düşüncelerden tamamen uzaklaşıp dikkatinizi çalışmalarınıza yöneltebilirsiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler yoğunlaşıyor. Mesleğinizle ilgili bazı girişimlerde bulunacaksanız, konular hakkında, iyice araştırma yapmadan karar vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Eylül 2020)
Maddi konularda yeni fikiler üretebileceğiniz ve bu fikilerinizi uygulamaya geçebileceğiniz bir gündesiniz. Karşınıza maddi konularda yeni olanaklar çıkabilecektir ve bunları olumlu olarak değerlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Eylül 2020)
Alacağınız bir haber sizi üzebilir. Ãœzülmeden önce meseleyi büyütüp büyütmediğinizi gözden geçirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed