Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Nisan 2018)
Kariyer hayatınızda gizli dostların yardımlarını alarak müthiş bir ivme yakalayabilirsiniz. Uzun zamandır planlamakta olduğunuz bazı girişimlere bugün itibariyle daha da yaklaşıyor olacaksınız. Çalışma hayatınızda terfi veya maaşına zam gibi konular bugün kulağınıza çalınabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Nisan 2018)
İnsanın içini ısıtan dostluklar arasında mutlusunuz. Bu sıcaklık, temel sorunlar dışındaki problemlere kapalı ve ilgisiz olmanızı sağlıyor. Bu bir çeşit genişlik, arada bir de, kendinizi beğenmemenize yol açabiliyor. Yakında hareketli günler içine girebilirsiniz. Umut bağladığınız yaşamsal projelerinizle ilgili bazı koşuşturmalarınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Nisan 2018)
Duygusal açıdankarmaşalar içindeolabileceğiniz birgündesiniz. Partnerinizletartışma yaşamanızmümkün. Sakin kalın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Nisan 2018)
Çok güzel gitmesine rağmen yaşadığınızilişkinin tadını çıkartamıyorsunuz.Sanki aklınızdan hâlâ çıkartamadığınızbirisi var. Çevrenizdekilerher şeyin yolunda olduğunu sanıyor. Bugün sezgilerinizegüvenebilir, işinizle ilgili yeni atılımlardabulunabilirsiniz. Sağlık durumunuz gayet iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Nisan 2018)
Yeni şartlar sizi parasal alanda ciddiyete itmekte. Daha sıkı çalışmanız ve gelirlerinizi artırmanız gereken günlerdesiniz. Bu alanda verdiğiniz mücadele devam ederken, bütçenizi toparlamaya bakmalısınız. Ayrıca yeni desteklerle iyimserlik kazanacaksınız. İş hayatında ilerleme yaşadığınız bu dönem maddi kazanımlarınız sizi tatmin etmeye yetecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Nisan 2018)
Kararlılığınız iyi bir özellik, ama zaman, zaman inatçılığa dönüştüğünde gereksiz gerilimlere neden oluyor. Yeteneğiniz, sizi hedeflerinize adım, adım yaklaştıracak, kendinizi bu kadar sıkboğaz etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Nisan 2018)
Bu sorunlar maddi veya ailesiyle ilgili olabilir. Onunla bu konuyu gündeme getirmek için konuşmanız gerekli. İş yaşamınızda iddialı sayılabilecek beklentileriniz var. Temponuz ve verimli çalışmanız, bu beklentilerinizin kısa bir süre sonra gerçekleşmesine yardımcı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Nisan 2018)
Bugün coşkulu bir gününüzdesiniz. Gereksiz satın alma eğilimleri içine girebilirsiniz. Önümüzdeki günler içinde hiç beklemediğiniz girdiler, uzun süreli rahatlamalar getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Nisan 2018)
Aşk hayatınızla ilgili gelişmelere yeteri kadar önem vermiyorsunuz. Bazı hatalı davranışlarınızdan dönmenizin tam sırası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed