Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Beklediğiniz gelirleri tahsil edebilir ve bir süredir devam eden maddi sorunlara geçici de olsa çözüm bulabilirsiniz. Fakat bu günü kurtarmak anlamına geldiği için siz daha kalıcı daha çok gelir getiren işlere yönelmeli, maddi sorunlarınıza geçici değil kalıcı çözümler aramalısınız. Çalışma ortamınızda ve gündelik hayatınızda huzur arayışı içerisinde olacağınız bir gün. Sağlığınıza ayrıca dikkat etmeli, stres yaratan sorunlardan uzak durmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Arkadaş gurubunuzdaki bazı kümeleşmeleri maddi konulara bağlamanız, biraz kolaycılık gibi görünüyor. Daha duygusal bir bakış, daha doğru tespitleri getirebilir. Bugünkü enerji yoğunluğunuz, kısa vadedeki hedeflerinize daha umutlu bakmanızı sağlayacak. Yine de çok yakınınıza serpiştirdiğiniz bazı umutlarınızın gözden geçirilmesi gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2018)
AŞK: Yaşam enerjiniz nefesalmanızı sağlıyor. Bilinçli ve zekioluşunuz karşı cinsindüşüncelerini değiştirmeyeyarıyor. Birçok dostunuz bubirlikteliğe anlam veremiyor amasiz uyumlu olmaya çalışıyorsunuz.İŞ: Uzak yolculuklar içinize sinmese deödemeleriniz açısından gitme zorunluluğunuzolduğunu biliyorsunuz. Sezgileriniz hiç bu kadargüçlü ve tecrübeli olmamıştı. Hislerinizi kullanın.SAĞLIK: Doktorunuzu dikkate almayı bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Aşırı ilgi beklemeniz karşı tarafın sınırlarını zorlamaya neden olabilir. Alacağınız haber ani bir yolculuğa çıkmanıza neden olabilir. İş hayatına bir süri ara verenler için yoğun iş temposu tekrar başlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Genel olarak iyimser bir dönem geçiriyorsunuz. Doğru yerde ve zamanda bulunmanız size yeni olanaklar getirecektir. Sosyal çevrede yaşanacak olumlu değişiklikler size destek verecek şekilde gelişebilir. Grup çalışmaları içinde aldığınız yeni görevler konusunda sorumluluk bilinciniz geliştirmeniz gerekmekte. Aynı zamanda geleceğe yönelik yeni kararlar alıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Ocak 2018)
İş ortamınızda ani bazı değişimler yaşayabilirsiniz ve her zamankinden daha çok çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Zihninizi çok iyi kullanmanıza rağmen bazı huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. Son derece enerjiksiniz ancak bugün enerjinizi kullanmakta zorlanabilirsiniz.İşlerinizi belli bir düzene koymayı başarabilirsiniz ve bu yönde olumlu çalışmalarınız olacaktır. Dikkatinizi çalıştığınız alanlara kanalize etmeyi başaracaksınız ancak ayrıntıları gözünüzden kaçırmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Özel hayatınızda geçmişe yönelik bazı konular yeniden gündeme gelmeye başladı. Bu durum sevgilinizle aranızda bazı sorunlar yaşamanıza neden olsa da, bunu fazla dert etmeyin. Çünkü ikna edici konuşmalarınızla partnerinizi etkileyecek ve sorunların üstesinden geleceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Tamamen paraya bağlı olduğu için halledemediğiniz probleminiz, önümüzdeki günler içinde çözüme kavuşabilir. Çok hissedilir bir biçimde ferahlama dönemine gireceksiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Çok etkilendiğiniz kimi insanlarla, bazı kökten yenilik kararları içine girerken acelecilikten kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed