Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Şubat 2018)
Bugün özel ilişkilerinizle ilgili bazı kararlar almak isteyebilir geleceğe yönelik kararlarda daha net davranmak isteyebilirsiniz. Eş ya da sevgilinizle beraber oturup karşılıklı konuşarak sorunlarınızı halletmek, nerede hata yaptığınızı belirlemek isteyebilirsiniz. Fakat bu noktada dikkat edeceğiniz konu egonuza yenik düşmemek olacaktır. Ayrıca bu konuda başkalarının fikirlerini almak yerine kendi hayatınıza uyarlayabileceğiniz çözüm yollarını bulmalı ve beraber uygulamalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Şubat 2018)
Yakın bir akrabanızın etrafa kırıcı davranışları var. Sabırlı davrandığınız bu ilişkinizde, artık sabrınızın tükendiğini hissediyorsunuz. Bunu bugün bir şekilde belirtmek istiyor, incitmeden nasıl yapacağınızı düşünüyorsunuz. Bir konuğunuz var, habersiz gelecek. Onunla bir tartışma yaşayacaksınız. Bu tartışmanın gerginliği bütün gün sürecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Şubat 2018)
Kartınız Yıldız... Bugün Lara Yıldız kartınızda enerjinin ilk burcu gibisiniz. Bu pozisyon hangi kanalla olursa olsun şansınızı dışarıya aktarabileceğinize işaret. Arzularınız gerçekleşecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Şubat 2018)
Sizi içine girdiğiniz kabuktan çıkaracak bazı heyecanlar yaşayabilirsiniz bugün. Aile içindeki hareketlilik size de ister istemez yansıyacak. Ev için bir tadilat gerekliliği doğabilir. Bunu hesaba katmamıştınız ama eninde sonunda yapılması gerekiyor. Sıkıcı haberlere hazırlıklı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Şubat 2018)
Uzun vadeli yatırım planları içindesiniz. Ancak parasal alanda sizi kısıtlayan ve çözülmesi gereken sorunlar var. Borç alacak konularında başkalarının desteğine ihtiyaç duymanız sıkıntılarınızı büyütebilir. Ortağın para durumuna yönelik sorunlar size yük gibi gelecektir. Yakın ilişkilerin duygusal boyutu ise sizi daha toleranslı ve anlayışlı olmaya zorlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Şubat 2018)
Yapılmış bazı vaatler, önümüzdeki günler içinde gerçekleşebilir. Bir iş arkadaşınızla yakaladığınız uyum ikinizin de başarısına başarı katıyor. Umutlarınızı yeşertecek haberleriniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Şubat 2018)
Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Şubat 2018)
Emeğiniz ve bilginizi sattığınız için istediğiniz gibi bir maddi doyum içinde olamayacağınızı biliyorsunuz. Ayak-Yorgan ekonomi politikasıyla yaşıyorsunuz. Yetişemediğiniz bir iki delik de aileniz tarafından yamanıyor. Sevindirici bir haberiniz var. Bu nakdi bir destek olmasa da önünüze koymuş olduğunuz bazı yüklü harcamalardan sizi kurtaracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Şubat 2018)
Sağlık konularında hassas olmanız gereken bir dönem. Daha dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed