Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2020)
Bazı konulardaki rahatsızlıklarınızı dile getirme eğiliminde olabilirsiniz. Ancak, istediğiniz sonuçları elde etmeniz veya tepkileri almanız zor olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Aralık 2020)
Önümüzdeki günlerde şehir dışından konuklarınız olabilir. Onlarla ilgilenmek bazı planlarınızı alt üst edecek, ama hem duygusal açıdan hem de maddi açıdan onlarla geçireceğiniz günlerden hoşnut kalacaksınız. Epeydir yaşamak istediğiniz türden bir gün geçirebilirsiniz. Yaşama sevinciniz bugün iyice açığa çıkacak ve karşılığını bulacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2020)
AŞK: Mutlu bir yaşam sizi bekliyor. Oysa bu başarınız sizden kaynaklanıyor. Mükemmeli arayarak ertelediğiniz planlar bugün hayatınıza girecek. PARA: Kendinizi işinize verdiğiniz için birçok alanda başarı sağladınız. Yaptığınız işte göz önünde olmak ve pohpohlanmak istiyorsunuz. SAĞLIK: Bazı olumsuz etkiler size uykusuzluk, yemek-içmek sorunları ya da alkol bağımlılığı getirebilir. Uykunuzu düzenli almaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2020)
Patronla yapacağınız bir konuşma ya da bugün için planladığınız önemli bir görüşme ya da toplantı söz konusu ise sabah saatlerini tercih edin. Sözü geçen, başrolde olan ve de fikirleri rağbet gören kişi siz olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2020)
Duygusal paylaşımlarınız ve aileye ilişkin temalar sizi sıkıştırmakta. Bağımsız yanlarınızı bu dönem ortaya koymakta zorluklar yaşanabilir. Zira ortak paralar, kredi ve miras işlemleri konusunda bazı çelişkiler öne çıkıyor. Finansal yatırımların hız kazandığı bu dönem çift durumlar kafa karıştırabilir. Kişisel birikimlerin riske atılmaması gereken bu günleri temkinli geçirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Aralık 2020)
Bir problemdeki hatanızı biliyorsunuz. Hatanızla henüz ilgilenen yok. Fakat ilgilenilmesi halinde dönüşü olmayan bir yola girmiş olacaksınız. Çok dikkatli olmaya çalıştığınız bir gelişmede ön plana çıkacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Aralık 2020)
Kişisel konularda öne çıkmak ve dikkat çekmek için uygun bir gün. Partnerinize karşı istekleriniz konusunda açık davranmalı ve açıklayıcı olmalısınız. Ortaklık türü ilişkilerde birtakım engelleriniz var. Bunların üzerine gitmeniz için, önümüzdeki günler doğru zamanlama olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Aralık 2020)
Önünüze koyduğunuz hedeflerin yolu ciddi birikimlerden geçiyor. Akraba içinde karmaşık para konularınız olabilir. Sağlamcı karakteriniz para konularını sıkı tutmanızı gerektiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Aralık 2020)
Şimdilik ilişkinizin bir tehlike altında olmadığını ona kanıtlamalısınız. Sevgiliniz güven istiyor. Ona bu güveni verebilmeniz beraberliğinizi daha da anlamlı hale getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed