Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Kasım 2019)
Kendinize yeni hedefler ve amaçlar edinebileceğiniz bir dönemdesiniz. Tek yapmanız gereken, yeni alternatifleri saptamak ve gerçekçi olmak. Bırakın o' da arada sırada kendi arkadaşlarıyla vakit geçirsin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Kasım 2019)
Önünüzdeki seçeneklerden bir tanesi sizin için çok zararlı olabilir, dikkatli bir tercih yapmak durumundasınız. Önümüzdeki günlerde kendi bakış açınızla değerlendirerek bir olayı olumlayacaksınız. Olayla ilgili çok değişik bakışlar da var. Konudan en haberli kişi siz olduğunuzdan, değerlendirmenizde ısrar ederseniz, kazançlı çıkabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Kasım 2019)
Parasal açıdan biraz problemleriniz olsa da sizler çalışmayı sevdiğiniz için bu açığı hemen kapatacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Kasım 2019)
Bazı arkadaşlar ve de arkadaş grupları var ki, bugünlerde size tahmini nizden öte artı değer katma şansları var. İkili ilişki lere çok fazla takılmayıp kalabalığın yarattığı yoğun ve pozitif enerjiyi hissetmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Kasım 2019)
Hayatın keyfileri ve dostluklar size neşe getiriyor. Ortak paylaşımlar, yaptığınız çalışmaların sonuçları açısından olumlu bir gün geçireceksiniz. Sosyal ortamlarda daha fazla bulunacağınız ve yeni ilişkilere yöneleceğiniz söylenebilir. Bu arada geleceğe dönük planlarınızda büyük beklentilerden kaçının. Bir süre daha beklemeli, tutarlı hedeflere odaklanmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Kasım 2019)
İş hayatınızla ilgili yeni düşünceleriniz var. Bu düşünceleri bir çalışma arkadaşınızla paylaşıyor, onu da ortak etmek istiyorsunuz. Bu niyetinizle ilgili bugünlerde sizi sevindirecek gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Kasım 2019)
Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Kasım 2019)
Paralarınızı doğru yerlere kanalize ettiğiniz söylenebilir. Ama bugünlerde birikimlerinizin yüzünüzü güldürme şansı pek yok. Ek gelir arayışlarınıza devam etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Kasım 2019)
Ayrı alanlarda uğraş verdiğiniz bir arkadaşınızla aranızda kurulu olan güven, sizi ortak bir iş alanına doğru yaklaştırıyor. Ama bu olası ilişkide, dostluktan başka bir kazanç yok gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed