Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Kasım 2020)
Sevgili Yaylar, bu yıl 11 Ağustos’a kadar dış ticaret, yurtdışı bağlantılı işler, yabancılarla ilişkiler, eğitim, medya, iletişim, yayıncılık, bilişim, uzaklardaki kişiler, ulaştırma konularında farklı olanaklar veya şanslar gündemde. Daha fazla seyahat edebilir, yabancı ülkeleri tanıyabilir, üniversiteye başlayabilir, bitirebilir veya farklı alanlarda eğitimler alabilirsiniz. Medya, internet, yayıncılık, dağıtımcılık, ulaştırma, turizm, dış ticaret veya eğitim başlıklı işlerle ilgilenen Yaylar, farklı şanslara sahip olabilirler. 11 Ağustos sonrası bir yıl boyunca ise şanslar; kariyerinizi, iş hayatınızı veya bulunduğunuz topluluklardaki imajınızı ilgilendiren konularda kendini göstermeye başlayabilir ve siz de kendinizi göstermeye başlayabilirsiniz sevgili Yaylar! İş değişikliği yaşayabilir, yeni bir pozisyona getirilebilirsiniz. 2015 burç yorumları ve yıllık burç yorumunuzu okumak için http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkini tıklayabilir, gazetede hazırlamış olduğum detaylı yorumlara ulaşabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Kasım 2020)
Sizin hayatınız kararsızlıklarla dolu. Yeteneklisiniz, elinizi attığınız her işte başarılı olduğunuzu biliyorsunuz ama hangi işin size mutluluk vereceği hakkında tereddütleriniz var. Aile hayatınız da problemlerle dolu. Bir an evvel yaşantınıza yön vermezseniz, zaman ve şans elinizden kuş misali kaçacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Kasım 2020)
AŞK: Bugünlerde partnerinizlesevgi ve nefreti aynı andayaşayabilirsiniz. Güçlü duyguseline kapılarak adımlarınızıhatalı atıyorsunuz. Sevginizi butür düşüncelerle yok etmeyecekkadar akıllı olmalısınız.İŞ: Her ne olursa olsun sizleri hiç kimse işinizdenalıkoyamaz. Çok çalışkan ve üretken oluşunuzbaşkalarına da fayda sağlıyor.SAĞLIK: İçinizden sürekli ağlamak geliyor veendişe duygularınız gün içinde kabarıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Kasım 2020)
Eğer kasvetli bir ruh halindeyseniz, size huzur veren ortam ve kişilerle bir arada olmayı tercih edin. Yalnızlık ve sessizliğe bürünmek derdinize çare olmaz. “Dertler paylaştıkça azalır” lafına uygun bir ortam yaratabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Kasım 2020)
İş ortamında daha pratik ve tutucu hareket etmek gerekecek. Zira olası değişikliklere açık olmakta zorlanabilirsiniz. Çalışma düzeninizi bozabilecek istikrarsız ilişkiler nedeni ile huzursuzluk duyulabilir. Hareket alanınızı kısıtlayan sorumluluklar, sağlıksız beslenme düzeninize yansıyan şartları iyileştirmeye bakın. Ruh ve beden dengenizi korumalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Kasım 2020)
Önümüzdeki günlerde kaçırılmayacak fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.İş yoğunluğunuzu azaltabilmeniz belki de yeni bir organizasyona bağlı. Duygusal yaklaşımlar yorgunluğunuzu daha da arttırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Kasım 2020)
Her şeye rağmen ilişkiyi ayakta tutma çabalarınız, heyecanınızı diri tutuyor. İşinizde yolunda gitmeyen şeyler var. Talihi fazla zorlamakla hiçbir şey elde edemezsiniz, biraz sabredeceksiniz ve emeklerinizin karşılığını alacağınıza güvenin. Son gülen iyi güler!
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Kasım 2020)
Paranızın kıymetini bilmenizle ilgili uyarıları dikkate almalısınız. Para ilişkileriniz genellikle sizin zararınıza oluyor. Cömertliğinizle kazandığınız dostluklar yanıltıcı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Kasım 2020)
Dünden gelen parasal konulara ilişkin temalar bugün de devam etmekte.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed