Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Mayıs 2018)
Bazı konularda yapacağınız anonsları, düşünce veya duygularınızın değişme ihtimali olabileceği için birkaç gün ertelemeniz gerekebilir. Üzerinde yoğunlaştığınız ya da ele aldığınız her konuyu ciddiye almalısınız. Israrcı olmanız umduğunuzun aksine sizin aleyhinize bir durum ortaya çıkartabilir. Evde yapacağınız değişiklikler hayatınızı kolaylaştırabilir ve stresi azaltabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Mayıs 2018)
Çok merak ettiğiniz bir konu bugün aydınlığa kavuşabilir. Öğrendiğiniz şeyler sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Siz yine her zamanki gibi hayal kırıklığınızı fazla uzatmadan günlük yaşamınıza dalıp gideceksiniz. Oldukça hareketli bir gün sizi bekliyor. Kendinizi yoğun bir haberleşme trafiği içinde bulabilir, çevrenizdekilerin işini kolaylaştıracak bir enerji harcamak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Mayıs 2018)
Parlak bir gün. Etrafınızdaki insanlardan ilgi göreceksiniz. İltifatlar ve ilgi aklınızı başınızdan alacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Mayıs 2018)
Sıkıcı ve kısıtlayan kaygılarınızı bir kenara bırakırsanız sosyal bir gün geçirebilirsiniz. Dostça ve samimi tavırlar sayesinde arkadaşlarınızın sevgisini kazanma şansınız var. Mesafeler ve soğukluk ise tam tersini yaratacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Mayıs 2018)
Ortaklaşa konuların ve ilişkilerin yeni şekil aldığı dönem. Süregelen planlarınızı ilerletmek üzere yeni kararlar almaktasınız. Ancak ortak bir yol bulmak biraz da başlarının yönlendirmesi ile olacaktır. Yolunda gitmeyen işleri şu dönem bitirmeniz kolay değil. İkili ilişkilerin üzerinizde kurduğu duygusal baskı ise kontrol edilemeyen sonuçlar getirebilir. Bugün daha özenli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Mayıs 2018)
Daha iyi bir organizasyonla iş yükünüz azalabilir. Bugün bu konuda bir konuşma yapabilir, düşüncelerinizi bir kez daha anlatma fırsatı bulabilirsiniz. Birbirinden kopuk çalışmalar işlerin iyi gitmemesine neden oluyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Mayıs 2018)
Duygularınızın ilk günkü etkisinden kurtulup daha mantıklı düşününce, bu işin olamayacağını siz de kabul ediyorsunuz. Ama tatlı hayallere dalmamak elinizde değil. İş hayatında son günlerde sinirlerinizi yıpratan olaylar yaşamanız, sağlıklı karar vermenizi engelleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Mayıs 2018)
Bugün parasal olarak pek bir beklentiniz olmadığı gibi harcama konusunda da bir isteğiniz olmayacak. Fakat öğleden sonra elinize geçecek hesapta olmayan bir miktar parayı sevgilinizle harcayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Mayıs 2018)
O sizi aramadan siz onu aramalısınız. Ve çok hak ettiğiniz sitemleri sessiz sedasız kabullenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed