Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Bugün maddi konularla ilgili ortaklık yürüttüğünüz konularda tek başına hareket etmemeli, onların da düşüncelerini almalı ve beraber alacağınız fikirler doğrultusunda hareket etmelisiniz. Aksi takdirde bencil davranarak ve sadece kendi çıkarlarınız gözeterek yapacağınız işlemler size kazanç değil kayıp şeklinde geri dönüş yapacaktır. Konu ne olursa olsun her iki tarafında çıkarları gözetilerek hareket edilmeli ve kazançlar ortaklarla eşit bölüşülmelidir. Bu gibi konularda dürüstlük ve eşit iş bölümü projeyi yürütmek konusunda bol kazanımlar sağlarken aksi davranışlar kayıp yaşamanıza neden olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Yakın ilişkilerinizdeki sorunlu insanlarla kesmeyi düşündüğünüz alışverişlerde, doğru hesaplar içinde olmaya çalışmalısınız. Bazı kayıplarınızın geri dönüşü olmayabilir. Birkaç gün içinde bir yolculuğunuz var. Bu kısa yolculukta daha önceden belirlemiş olduğunuz konularda, sizi birtakım sürprizler bekliyor. Eski dostlarla ortak hayal kırıklıkları içine gireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Bugünlerde birikimleriniz de zorlanmanız mali açıdan şansız dönemde olduğunuzu gösteriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Seyahat planınız bugün gerçekleşebilir. Bu sayede yakınlarınızı ziyaret edebilir, yeni yerler görme fırsatını yakalayabilirsiniz. Yakınlarınıza ve sevdiklerinize küçük de olsa hediyeler alarak onları mutlu edebilirsiniz. Sağlıklı yaşam için beslenmenize dikkat edin. Aşk hayatınızdaki durgunluk sürüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Dışsal koşullar sizin dışınızda gelişirken, duygusal durumunuz dikkat çekiyor. Bazı bitişler yaşadığınız bu günü sabırlı ve dikkatli geçirmelisiniz. Elde olmayan nedenler, geçmişle ilgili yaşanmışlıklar sizi yoracaktır. Risk almamalı, iyimser olmalısınız. Elinizdeki işleri tamamlamak için zaman yaratabilirsiniz. Hafta sonu kendinizi daha özgür ve yenilenmiş hissedeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Bugün iş hayatınız açısından hareketli ve heyecanlı bir gün olacak. Bir iş görüşmesine katılabilirsiniz. Bugün kariyerinizle ilgili bazı önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Bugün duygularınıza kapılabilir, alıngan ve kararsız bir tavır içine girebilirsiniz. Olayları akışına bırakıp, gözleyin. Moral açıdan kendinizi zayıf hissetseniz bile gün içindeki gelişmeler keyfinizi yerine getirecek. Sevdiğinizden alacağınız teklifler son derece ilginç ve dikkat çekici olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Ödemelerden yeni kurtulmuşken, geleceğinizi yeni borçlarla doldurmak yerine, harcamalarınızla standardınızı dengeleme yoluna gidebilirsiniz. Paranızı daha akıllıca kontrol etme yoluna gitmelisiniz..
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Güne bu kadar bitkin başlamanız yalnızca yorgunluktan olmayabilir. Uzaması halinde bir uzmana görünmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed