Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Eylül 2020)
Paradokslar para konularında.Maddi sıkıntılara dikkat demiştik. Ödemelerinizi karıştırmanız bazılarını unutmanıza neden olabilir. Bu da maddi yönden size ek külfet getirecektir. Sezgilerinizin öne çıkması işinize yarayabilir. Ama bunları doğru zamanlama ile kullanabilmeniz bu günlerde oldukça zor. Genelde iyimser bir yapı izliyorsunuz. Kendi kişilik ve ihtiraslarınızı ön planda tutmadığınız taktirde, öncelikle maddi zararlar yaşayabilirsiniz. Bu arada enerji açısından güçlüsünüz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Eylül 2020)
Geçen günlerde elinize geçen bir sonuç, sizi fazla sevindirmedi. Bu sonuç yaptığınız çalışmanın size sunduğu seçeneklerden biriydi. Dostlarınız bu sonucu olumlu bulup sevinmiş görünüyorlar. Siz ise yeni bir çalışmayla daha tatmin olacağınız bir sonuca ulaşma yoluna gideceksiniz. Yakınlarınız arasında sevimliliğinizle, dürüstlüğünüzle özel bir yeriniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Eylül 2020)
Hatalarınızdan ders çıkarmıyorsunuz. İnsanlar inadınızla uğraşmamak için her dediğinize tamam diyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Eylül 2020)
Günlük işlerin içine dalıp yaşamla ilgili kaygılarınızı unutmaya çalışacaksınız. Gününüz yoğun ama verimli geçecek. Rahatlatıcı aile ortamı bu konuda fayda sağlayacak. Çalışmak ve para kazanmak güven duygunuzu da tazeleyecek. Gün içinde korkularla yüzleşme fırsatları çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Eylül 2020)
Gruplar ve organizasyonlar güne hareket katıyor. Uzun süredir görmediğiniz arkadaşlarla bir arada olmaktan keyif almak, onların ihtiyaçları doğrultusunda hareket etmek isteyeceksiniz. Büyük bir sinerjinin öne çıkması ile ortak çalışmalarda destek alışverişi olacaktır. Yapılan çalışmaların ne derece önemli olduğu konusunda bilinçli olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Eylül 2020)
Yapmayı düşündüğünüz atılımda sandığınız kadar da bağımsız olmayabilirsiniz. Geniş yelpazeden bakıyorsunuz. Bu bakışın, size geçici gibi gösterdiği kimi problemleri ciddiye almanızda yarar olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Eylül 2020)
Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Eylül 2020)
Akraba arasındaki para konulu görüşmeler, istenmeyen bir boyut kazanabilir. Gelişmeler var. Bir kısmının farkında değilsiniz. Sağlamcı kişiliğiniz, cesaret gerektiren açılımlara kapalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Eylül 2020)
Sinirlerinize hakim olmaya çalışacağınız ziyaretler söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed