Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Haziran 2020)
Değişim kapıda! Hiçkimsenin hedeflerinize ulaşmanız konusunda sizi engellemesine veya yavaşlatmasına izin vermemelisiniz. Rekabet ortamlarında kendinizi göstermeyi başarabilirsiniz, ama öfkenizi kontrol etmeniz gerekecek.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Haziran 2020)
Zihinsel olarak çok verimli olacağınız bir gündesiniz ve sizin için çok olumlu olacak kararlar alabilirsiniz. Ancak bugün bu kararlarınızı uygulamak için fırsatlarla karşılaşamaya bilirsiniz. Yaşamınızda küçük bazı yeniliklerle karşılaşabilirsiniz ve bunlar sizi heyecanlandıracaktır. İlginizi çekecek ve sizde merak duygusu uyandıracak olaylar yaşayabilirsiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Haziran 2020)
Zekice ve hızlı hareket ediyorsunuz. Başarılarınız iş çevrenizde kıskanılıyor ama siz dert etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Haziran 2020)
Peş peşe yaşadığınız duygusal ayrılıklar sizi karşı cinse soğukluğa itebilir. Bu durumu aşmanız için sağlam ve kalıcı beraberliklere ihtiyacınız var. Maddi olarak rahata kavuşmak için tasarrufa yönelmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Haziran 2020)
Pek çok şey sizin kontrolünüz dışında gelişebilir. Zira işte geri planda olduğunuz bu dönem başkalarının işlerini üstlenmek, daha fazla fedakarlıkta bulunmak gerekecek. Artan sorumluluklar, iş ortamında yaşanan beklenmedik değişiklikler sizi dikkatli olmaya zorlamalı. Sağlığınızla ilgili kuşkuları bir kenara bırakarak, gereken kontrolleri yapmalı ve rahatlamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Haziran 2020)
Sınırlı insanlarla bilgi alışverişi içinde olmayı sorun ediyorsunuz. Sabırlı olmalı, bugünkü olumsuz koşullar içinde, hiç kimseyle sürtüşmeye girmeme yolunu seçmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Haziran 2020)
Beklemediğiniz yakınlaşmalar gününüzün hareketli ve neşeli geçmesine yol açacak. Aşk hayatınızda edindiğiniz yanlış izlenimler yüzünden kaygı duyuyorsunuz. Gelecek günler, tespitlerinizin ve kaygılarınızın ne kadar yersiz olduğunu size gösterecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Haziran 2020)
Çok kısa bir süre içinde, uzun süredir umut bağladığınız beklentileriniz gerçekleşebilir. Aldığınız destek sizi epeyce rahatlatıyor, ama bir an önce ayaklarınızın üzerinde durmayı istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Haziran 2020)
Beyninizdeki bazı takılmaları yok etmenizde yarar var.. Hayata karşı yaşadığınız dönemsel küskünlükler, genel bir yorgunluk içinde görünmenize yol açıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed