Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Kasım 2020)
Bir süredir sakin ve yumuşak eğilimler sergilemenize rağmen bugün bu durumun değişmesi sözkonusu.Zayıf anlarınız olacak ve bunlardan birinde, çevrenizde bulunan ama pek de hoşlanmadığınız biri tarafından, sizi deliye döndürecek laf ve tavırlarla karşılaşacaksınız. Sabrınızın kuvvetli olmadığı bir anda gelecek bu saldırı, sizin alttan alarak durumu yumuşatmanıza olanak tanımayacak ve tartışma büyüyecek.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Kasım 2020)
Koyu ve derinlikli renklerin üzerinizdeki etkisi olumsuz olmaya başladı, bunu fark edin ve bol ışıklı mekanlarda bulunmaya özen gösterin. Hırçınlaştınız ve çevreniz üzerinde, onların da anlamakta güçlük çektiği bir nedenle baskı kurmaya çalışıyorsunuz. Kendi karakterinize geri dönün. Eğlenceli, özgür ve herkesin beğendiği esprili yönünüzü raftan indirin ve hayatınıza katın. Sizi yersiz bir tedirginlik kuşatmış, iradenizi kullanarak bu çemberi yarabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Kasım 2020)
Partneriniz çevrenizdeki olayların da etkisiyle bugün biraz gergin. Siz sinirlerinizi kontrol altında tutun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Kasım 2020)
İşiniz iletişim yeteneklerinizle ilgiliyse bugün deymeyin keyfinize. Çok yaratıcı bir gün olacak sizin için. Çılgınca eğlenecek ve beğenileceksiniz. Etrafa konuşmalarıyla neşe saçan, bilgisiyle fayda sağlayan kişi olacaksınız. Tek başınıza bugün olumlu şeyler üretebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Kasım 2020)
Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Kasım 2020)
İş yaşamınızda bir tasfiye hareketi var. Belli bir zaman için yükünüz artabilir.İşyerinize kazandırdığınız birçok yenilik var. İradi kişiliğiniz işlerin vaktinden önce çıkmasını sağlıyor. Ne işyerinizle ne de iş ilişkilerinizle bir sorun yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Kasım 2020)
Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Kasım 2020)
Birkaç alacağınız var. Bunlardan birini artık gözden çıkarmış görünüyorsunuz. Bu konuda yakında sürprizler olabilir. Bugünlerde parayla alakalı bazı tartışmalar söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Kasım 2020)
Belli fasılalarla yaşadığınız nostaljik anıların size iyi geldiği şeklindeki inanışınız, biraz yanılsama gibi. Bazı kalıntıları anılarınızdan çıkarmanız, belki de yararlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed