Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Mart 2018)
Maddi konularla ilgili bazı kısıtlanmalar yaşayabilirsiniz. Ödeme dengelerinde oluşan düzensizlikler sizi yeni maddi arayışlara itebilir. Huzurunuzu bugün kendiniz oluşturmak istiyorsanız şartları bu anlamda zorlamamalısınız. İş arkadaşlarınız ve yöneticilerinizle aranızda bazı fikir ayrılıkları ve uyuşmazlıklar oluşabilir. Bu gayet normal bir durumdur. Herkesin görüşlerini dikkate almalı ve içinde verilen mesajı anlamalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Mart 2018)
Hassas kişiliğiniz, ilişkilerde çok özel bir konumda olmanızı sağlıyor. Önümüzdeki günler içersinde, umutlarınızı yeniden yeşertecek gelişmeler var. Bugünlerde bir iç ferahlığına ihtiyaç duyuyorsunuz. Bir süredir zamanla yarışan temponuz, sizi biraz bunaltmış gibi. Dost çevrenizdeki bazı davetlere zamansızlık gerekçesiyle kolayca hayır dememelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Mart 2018)
AŞK: Akıcı ve güzelkonuşmanızla, sakin bir mizaçlave çok yönlü görüşünüzlepartnerinizi kendinize hayranbırakıyorsunuz. Aranızda geçenufak tartışmalar son bulacak.İŞ: İş yerinizde insanlara nasılhitap edeceğinizi iyi biliyor, detaylı araştırmalaryaparak işinizi genişletiyorsunuz. Bugünalacağınız bir haberle birlikte elinize para geçecek.SAĞLIK: Sosyal hayata epey zaman harcıyorsunuz.Ancak uykusuz kalarak kendinizi yoruyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Mart 2018)
İşinizle ilgili olumlu çıkışlar yapmak üzeresiniz. Mesleki başarılarınızı arttırma çabası içinde olmanız, herkesin dikkatini çekiyor. Görüştüğünüz kişiler üzerinde olumlu bir etki bırakmanız sizi her anlamda mutlu edecek. Duygusal hayatınızda güvensizlik sorununuzu artık aşmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Mart 2018)
Her zamanki iyimserliğinizle hayata daha coşkulu yaklaşıyorsunuz. Sizi mutlu edecek değişik öğretiler, düşündüğünüz yolculuklar devreye giriyor. Bu yüzden başkaları ile olan ilişkilerinizde önemli diyaloglar geliştireceksiniz. Yabancılarla ilgili bir konu üzerinden başarılı sonuçlar almaya hazır olun. Akıcı şartları ilerletme gücü kazanıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Mart 2018)
Elinizde birikmiş tüm işleri tamamlamış olmanız da hafta sonunuzu rahatgeçirmenizi sağlayamıyor. Bu bunalımınız uzun sürmeyecek. Bu günlerde işinize sempati duyacağınız gelişmeler bekleyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Mart 2018)
Sizin derin duygularınızı karşı tarafa anlatmanız zaman alabilir. Bugün, olayların karşısında değişik tepkiler göstereceksiniz. Ayağınıza gelecek fırsatlar konusunda gerekli atılımlarınızı yapmalısınız. Karşı tarafın sistemli fakat kendinizi ağırdan alan davranışları karşısında sıkılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Mart 2018)
Bugün ortak paylaşımlarınız için çalışarak maddi kazanç elde edebileceğiniz görülüyor. Kendinizi güçlü hissetmeniz sevdiklerinize maddi destekte bulunma isteğinizi arttırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Mart 2018)
Bazı mesafeli ilişkilerinizi yumuşatmanız gerekebilir. Böyle bir ilişkinizle ummadığınız şekilde birtakım ilişkiler içine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed