Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Şubat 2018)
Bugün iş hayatınızda sizi engelleyen kişilere karşı gardınızı alabilir ve yine agresif tutumlar sergileyebilirsiniz. Kariyer hayatınızı tehlikeye sokacak bir davranışta bulunmadan önce çok iyi düşünmeli ve öncelikle sinirlerinize hakim olabilmeyi öğrenmelisiniz. Çalışmanızı engelleyen kişilerin neden böyle davrandığını öğrenmek için harekete geçmeli ve gerçekten altında yatan sebepleri çok iyi tespit etmelisiniz. Bu noktada başarınızı çekemeyen insanlar olabileceği gibi sizin de doğru bildiğiniz yanlışlıklar olabileceğini düşünerek herkese bir şans daha tanımayı denemelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Şubat 2018)
Aile bireylerinden biriyle ilgili bugün özel diyaloglarınız olacak. O, çok özel bir konuyu sizinle paylaşmak isteyebilir. Kararlı görünümünüz, bazı ciddiyet gerektiren konularda zafiyet gösterebiliyor. Özellikle iş konularındaki maymun iştahlılığınız çevrenizdekileri şaşırtıyor. Sizinle uzun vadeli program isteyenler düşünmek zorunda kalıyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Şubat 2018)
ÇEVRENİZDEKİ birinden, gönül işleriniz konusunda yardım görebilirsiniz. Beklediğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu şansınızı iyi kullanmaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Şubat 2018)
Evinizde huzurlu bir ortam var bugün. Yapılacak bir takım fedakârlıklar gündeme gelebilir. Sizden beklentinin ne olduğuna bakın önce. İstenenden fazlasını vermek sizin için de alan taraf içinde yorucu ve bağlayıcı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Şubat 2018)
İle ilgili konularda yeni kararlar alma aşaması. Ancak güven kazanmanız gereken bu dönem daha akılcı düşünmenizde yarar var. Planlarınızı aksatabilecek ailevi konuları dikkate almanız gerek. Yeni sorumluluklar da iş hayatınız açısından daha önemli görünüyor. Fazladan çaba gösterilmesi gereken üst ast ilişkileri dikkat çekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Şubat 2018)
İş hayatınızdaki sorunlar kontrolünüzden çıktı. Bir şeyler yapmak zorunda kalabilir yada olacakları kabullenebilirsiniz. Gönlünüz rahat olsun, olumlu gelişmelerle sevineceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Şubat 2018)
Hayatınızda sürekli aklınıza gelen bir kişi var mı? Öyleyse buluşmanın tam zamanı. İlişkinize zarar vermeyi engellemek için bir demet çiçek yeterli olabilir. Başkaları ile görüşmek için vakit ayırın. Hislerinizin sizi nereye götüreceğini bilirsiniz. Bu duygular sizi bu gün çok özel bir yere götürüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Şubat 2018)
Birikim çabalarınızdaki aşırılıklar, size artı tasarruflar sağlayabilir. Birkaç kişiyi ana sorumlular olarak gördüğünüz sıkıntılar geçici. Yakında kısmen de olsa rahatlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Şubat 2018)
Hatalı öngörülerde bulunduğunuz bir oluşumun başlangıcındasınız, desteğe ihtiyacınız var. Aldığınız uyarılar sizi doğru yönlendirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed