Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Ağustos 2018)
Bugün kendi insiyatifinizi kullanmayı öğrenmelisiniz. Zorlu ve fizik mücedelenin gerekli olduğu bir dönemdesiniz. Duygusal ilişkide olduğunuz kişiden fazla beklentileriniz olmasın. Onun düşüncelerini değiştirmeye çalışmamalı ve ikna etme yeteneğiniz etkisiz olduğundan süre gelen olayları fazla zorlamamalısınız. Bu arada sevdiğiniz kişiden işleriniz ya da başka nedenlerden dolayı kısa bir zaman ayrı kalabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Ağustos 2018)
Bugünü sakin geçirmeye çalışmalısınız. Ummadığınız olaylarla karşılaşabilir insanların tepkileri karşısında kendinizi tutamayabilirsiniz. Ama bu daha çok kendinizi ifade edememekten kaynaklanıyor. Arkadaşlarınıza karşı daha içten olun ve onlarla iletişim kurmayı deneyen siz olun. Aşırı eğlimler göstermeniz çevreniz tarafından olumlu karşılanmıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Ağustos 2018)
Partnerinizi ihmal etmeye başladığınızbugünlerde size olan güven duygularısarsılabilir aman dikkat.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Ağustos 2018)
Başarı için doping etkisi yapacak etkenleri iyi kullanmanız sizi hedefinize daha çabuk ulaştıracaktır. Ortak projelerde titiz bir etüt çalışması yaparsanız ileride oluşabilecek aksaklıklar nedeniyle yaşanacak hayal kırıklığının önüne geçebilirsiniz. Sağlığınız için yeniden spora başlamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Ağustos 2018)
Ortalıklar ve başkalarının hayatınız üzerinde etkisi sizi ikilemde bırakabilir. Özellikle gün ortasından sonra ortak paralar konusu sizi düşünmeye itmeli. Tek başına hareket etmekte zorlamanız ve yakın ilişkilerde duygusal baskılar söz konusu. Biraz gevşemeye çalışmalı içinde bulunduğunuz yenilenmeleri kabul etmeye istekli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Ağustos 2018)
İş yerinizde beklemediğiniz sorunlarla karşılaşabilir, bazı işlerinizi zamanında halledemeyebilirsiniz. Ayrıca yine iş yerinizde pek iyi anlaşamadığınız bir arkadaşınızla ufak bir tartışma yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Ağustos 2018)
Amirlerinizle münakaşa edebilirsiniz. Bu münakaşalarınızın sebebi de, arkadaşlarınızla yaşadığınız olumsuz gelişmeler. Etrafınızdaki iş arkadaşlarınızla konuşurken biraz daha dikkatli olun. Sizin açık sözlülüğünüz kimi zaman kırılmalarına neden olabiliyor. Parasal durumdan çok sıkışıksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Ağustos 2018)
Biraz zorlanıyorsunuz, ama bir şeyleri toparlayıp yeniden yoluna koyabileceksiniz. İnisiyatifinizden çıktığını düşündüğünüz gelişmeler, yeni hareketlenmelerle tekrar iradenizi gerektirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Ağustos 2018)
Bazı arkadaşlarınızı çok ihmal ettiniz. Ne arıyorsunu ne de soruyorsunuz. Kalpleri kırılmadan onlara hak ettikleri yakınlığı göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed