Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2019)
Bir yolculuk düşünüyorsanız bunu tekrar gözden geçirmelisiniz. Bu arada sevdiğiniz insanlarla birlikte olmaya çalışmalısınız. Yapacağınız küçük sürprizler size olan sevgilerini ikiye katlayacaktır. Özellikle karşı cins ilişkilerinizde sadece içten gelen güdülerinize açıksınız ve bu alanda bir dış etkiye bağlı olarak değil, hür davranabilirsiniz. Davranışlarınızdaki tutku ve haraketlilik size önemli avantajlar sağlayacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Kasım 2019)
Size idealleriniz konusunda gerekli cesareti verirken fazla enerjinizi olumlu bir şekilde dengelemeniz konusunda uyarıyor. Paylaşımlarınız ve kaynaklarınız konusunda kararlar alabilirsiniz. Heves dolu ve canlısınız ama düşüncelerinizi pratiğe aktarmakta güçlük çekebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2019)
Kartınız Bilgelik... Geçmişinizde yaptıklarınızı sürekli gözden geçirerek derin düşüncelere dalıyor ve ailenizi tedirgin ediyorsunuz. Yaşamınızı zora sokmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2019)
Spritüel çalışmalar, meditasyon, yoga, bilinmeyene yapılan yolculuklar, gizemli olanın keşfi içerik-li merak uyandıran şeyler için elverişli bir gün. Maddi konular ise cazip görünmekle birlikte girişimleri riskli gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2019)
İş hayatının getirdiği değişiklikler sizi harekete geçiriyor. Tamamlamak zorunda olduğunuz işler odaklısınız. Bir yandan da beraber çalıştığınız kişileri sorunları zorluk yaratmakta. Bu dönem etkinliğinizi ortaya koymakta zorluklar var. Aşırı yorgunluk yaratan işler nedeni ile sağlık sorunlarınız yinelenebilir. Bu günlerde henüz netleşmemiş konuları zorlamaktan sakınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Kasım 2019)
İş yaşamınızda sabah saatleri istikrarlı bir şekilde çalışmalarınıza devam edebileceksiniz ve kararlı tutumlar sergileyeceksiniz. Bir süreden beri kafanızı kurcalayan sorunların üzerinde düşünme imkanı bulacaksınız. Daha çok eski işlerinizi tamamlamaya çalışacaksınız. Öğleden sonraki saatlerde ise zihinsel olarak son derece aktif olacaksınız. Alacağınız kararların sonuçları son derece olumlu olacaktır. İkna etmek istediğiniz kişiler varsa bugün bunun için yapacağınız girişimlerden olumlu sonuçlar alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Kasım 2019)
İleriye yönelik olarak olumlu ve pratik kararlar almanız olası. İşleriniz yoğun da olsa, bunların üstesinden gelebilecek kadar enerjiniz var. Özellikle yakın zamanda yapmanız gereken ve sizi düşündüren bazı ödemeleriniz varsa onlarla ilgili ferahlatıcı gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Kasım 2019)
Çok çalışıyorsunuz, maddi karşılığını da alıyorsunuz ama savurganlığınız sonucu iki yakanız bir araya gelmiyor. Harcamalarınızla ilgili bir uyarı alabilirsiniz. Biraz hesaplı davranmanız bütçenizi düzeltebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Kasım 2019)
İş yaşamınızdaki bazı memnuniyetsizliklerin gözünüzü günden güne karartmasına izin vermemelisiniz. Bugünlerde deneyimli, sağduyulu insanlarla iletişim içinde olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed