Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2018)
Venüs-Uranüs kavuşumu ile aile ile ilişkili bir takım problemli konulara hızlı ve pratik çözümler bulabilirsiniz. Özel ilişkilerde ise sevgiye dayalı konularda bazı anlaşmazlıkları çözmeniz mümkün. Geçmişte yaşanılan bir konu ile ilgili düşündükleriniz geleceğe kaygı ile bakmanıza neden olabilir. Bu konuda biraz daha esnek olmalı ve bazı şeyleri zamana bırakmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Mart 2018)
Koşullarınızı iyi değerlendirmelisiniz. Eksik değerlendirmeler, gizlenmiş bazı problemleri gözden kaçırmanıza yol açabilir. Belli konulardaki destek arayışlarınızda bir yöntem yanlışlığı içindesiniz. Önümüzdeki günlerde kısa yolculuklarda, moralsiz olduğunuz konularla ilgili bazı boşlukları doldurma fırsatı yakalayabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2018)
AŞK: Sezgileriniz sayesindearayıp da bulamadığınızmüthiş bir partnerinizolacak. Onunla bu haftabir iş toplantısındakarşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2018)
Bir türlü üstesinden gelemediğiniz bi r sorununuz, p sikolojik bir sıkıntınız varsa, sorunun çözümü için kaynağı dışarıda aramayın. Dinleyin insanları ancak yine de bazı şeyleri fark etmek sadece sizin çabanızla olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2018)
Bugün finans konularında ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yalnız bu yeni gelişmelere biraz fazla duygusal tepkiler verebilirsiniz. Evhama kapılmanıza hiç gerek yok. Yatırımlarınızla ilgili geleneksel yöntemlerin dışına çıkmak istemeyebilirsiniz. Ancak yeni yatırım araçlarının size sağlayacağı avantajları göz ardı etmeseniz iyi olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Mart 2018)
Ortaklaşa çalışmalarınızdan elde ettiklerinizin muhasebesini yapabileceğiniz bir gündesiniz. Parasal konularla ilgilenmeniz gerekebilir. İleride karşılaşacağınız harcamaları gözönüne almanız ve bu yönde planlar yapmak zorunda kalışınız olası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2018)
Amirlerinizle münakaşa edebilirsiniz. Bu münakaşalarınızın sebebi de, arkadaşlarınızla yaşadığınız olumsuz gelişmeler. Etrafınızdaki iş arkadaşlarınızla konuşurken biraz daha dikkatli olun. Sizin açık sözlülüğünüz kimi zaman kırılmalarına neden olabiliyor. Parasal durumdan çok sıkışıksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Mart 2018)
Maddi konularda sizi rahatsız edecek bazı gelişmelerle karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. Tutumlu olmanıza ve dikkatli hareket etmenize rağmen sizi zorlayacağını düşündüğünüz bazı masraflarla karşılaşabilirsiniz. Maddi konularda girişimde bulunmaya uygun bir günde olmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Mart 2018)
Duyarlılığınız çevrenizdeki insanlar tarafından yanlış algılanabilir. Para konusundaki tutumsuzluğunuzun önüne geçmelisiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed