Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2021)
Belli bir durumun artı ve eksilerini detaylandırıp, bulgularınızı diğerleriyle paylaşmak niyetindeyseniz, zamanı gelmiş olabilir!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Mart 2021)
Bugün genel olarak keyifli bir gün geçireceksiniz. Gün ile ilgili bazı planlarınız olabilir. Bu planları rahatlıkla yerine getirebileceksiniz. Ailenizden birinin davranışlarından hiç hoşnut değilsiniz. Bugün onunla uzun bir konuşma yapabilir ve sorunların kaynağını öğrenebilirsiniz. Size hazırlanan güzel bir sürpriz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2021)
Kartınız Yıkılan Kule... Sürekligirdiğiniz her ortama kolayca uyumsağlar konumdasınız. Ancak hep biraceleniz varmış gibi gereksizkoşuşturmacalar yaratıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2021)
Bir arkadaşınız size ticari bir ortaklık teklifiyle gelebilir. Kafanıza yatacak bir teklif bu. Konunun birçok kişiye hizmet edecek olması da cabası. Para konusuna takılıyorsanız bunun için sabırlı olmanız gerekebilir. Maddi açıdan güçlü bir başlangıç olmasa da gelecek vaat ediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2021)
İlişkiler ve ortaya çıkan maddi manevi sonuçlar üzerinde durmaktasınız. Başkalarının size getireceği öneriler doğrultusunda yenilenmeler içinde olacaksınız. Yakın arkadaşlıklar ve ikili ilişkiler açısından da olumlu şartlar doğuyor. Başkalarından çok şey öğrenebilirsiniz. Yabancılarla ilgili konular ağırlıklı olmak üzere deneyimlere açıksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Mart 2021)
Bugün bir kez daha işinizdeki başarınızı kanıtlama fırsatı bulabilirsiniz. Rutin işlerinize eklenen bir iş bugün sizi biraz telaşlandıracak ama altından kalkmayı becereceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2021)
Özel hayatınızda geçmişe yönelik bazı konular yeniden gündeme gelmeye başladı. Bu durum sevgilinizle aranızda bazı sorunlar yaşamanıza neden olsa da, bunu fazla dert etmeyin. Çünkü ikna edici konuşmalarınızla partnerinizi etkileyecek ve sorunların üstesinden geleceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Mart 2021)
Kazancınızla ilgili rahatsızlıklarınızın çözümü genel sorunlara bağlı.Yakında sevindirici bir para haberiniz olabilir. Ama kimi nedenlerle bu sevinci biraz burukça yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Mart 2021)
Sizi düşündüren bazı davranışlar, bilginiz dışında yeni bir ivme kazanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed