Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Mayıs 2018)
Gökcisimlerinin burcunuzla yumuşak açılar meydana getirecek şekildeki hareketlenmeleri, sizi, bir süredir üzerinizde olan, karşınıza çıkan olumsuzluklardan kurtulmanıza imkan verecek etkiler altında bırakacak. Herşeyden önce, uygun bir zeminde bulunursanız, süregelen bir beraberliğiniz bile olsa, karşı cinsten bazı kimseler size yaklaşabilirler ve biraz cesaret verirseniz yeni bir arkadaşlık kurabilirsiniz. İnsanlarla daha iyi anlaşabilecek durumdasınız. Bu yüzden, eğer isterseniz bazı anlaşmazlıkları da ortadan kaldırabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Mayıs 2018)
Üzerine gitmeye kararlı olduğunuz bir konuda, aceleci davranmayıp nabız yoklamanız yararlı olacak. Arkadaşlık bağlarınız güçlü. Kimi hayal kırıklıklarınız, deneyim birikiminize bağlı olarak azalacak. İnatçılık ve sevimlilik sizi tanımlayan özellikleriniz gibi. İnatlaşmalarınızda, sempatikliğinizle insanı kolayca teslim alabiliyorsunuz
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Mayıs 2018)
Oldukça çekingensiniz. Yeni ortamlara girdiğinizde insanlarla sohbet yeteneğinizi kaybetmiş gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Mayıs 2018)
Ortak olduğunuz işte herkes fırsatları kendine yontacak. Paylaşım ve fayda sağlama düşüncesi ne yazık ki geri planda. İyimser yaklaşımınız ve aşırı bağlılığınız sizi zora sokabilir. Arka planda gıyabınızda yapılacak bazı konuşmalar ve gizli planlar iş yerinde parlamanızı sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Mayıs 2018)
İş hayatında sizi öne çıkaracak donanımlar edinmektesiniz. Organizasyonel konular ve artan sorumluluklar karşısında daha tutarlı olunabilir. Mesleki hedefler ve amaçlarınızda ise istediğiniz noktada değilsiniz. Bu dönem kararlarınızı engelleyen gelişmeler olacaktır. Bir bakıma önemli adımların atılabileceği bir zemin bulmanız zor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Mayıs 2018)
Çalışma hayatınızda yeni bir döneme girdiniz. Bu yüzden yaşamınızı bir düzene sokmaya ihtiyacınız var. Zaman zaman iş yerinizde çok hırslı ve stresli oluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Mayıs 2018)
Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Mayıs 2018)
Sağlam olduğunu düşündüğünüz duyumları yeniden gözden geçirmenizde yarar var. Önümüzdeki günlerde bir para sevinciniz olacak. Bu sevincin arkasında barındıracağınız birtakım kaygıları gizli tutmamanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Mayıs 2018)
Aşk ilişkinize düzgünlüğüne aldanıp az zaman ayırıyorsunuz. Büyük bir coşkuyla yaşanmayı çok hak ettiği halde, onu bilmeden ihmal ediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed