Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Nisan 2018)
Rakiplerinizin sizi hedef alan konuşmalarından haberdar olmanız sizi öfkelendirebilir ve sahip olduğunuz değerleri risk altına atabileceğiniz çatışmalara girebilirsiniz. Sosyal ortamlardan daha uzak durmak ve kendi başınıza kalmak isteyeceğiniz bir gün.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Nisan 2018)
Yorgun bir gününüzdesiniz ve canınız belki de bugün çok sıkılacak. Yapmanız gereken bazı işleri önümüzdeki günlere erteleyebilirsiniz. İşlerinize biraz ara verip kısa da olsa bir tatile çıkmanız size iyi gelebilir. Duygusal açıdan yoğun olacağınız bu günlerde arkadaşlarınızla dışarı çıkıp eğlenmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Nisan 2018)
AŞK: İlk bakışta herkesikendinize hayran bırakıyorsunuz.Güçlü ve keskin bakışlar size çokyakışıyor. Karşı cins sizeulaşmak için harekete geçiyor.PARA: Öfkeli olmanıza rağmenbecerikli, akıllı, zeki veişkoliksiniz ama iş arkadaşlarınız bu durumatahammül edemiyor gibiler. Bu durum sizimaddi yönden zora sokabilir.SAĞLIK: İnatçı ve dirençlisiniz. Bedeninizi çok iyitanımanıza rağmen ani hareketlerden sakının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Nisan 2018)
Sonradan sizin için önemli yeri olacak yeni biriyle tanışabilirsiniz bugün. Sizi yabancı olduğunuz bir konuda bilgisi ve tecrübesi-yle etkisi altına alacak ve fayda sağlayacak. Ancak gözlerinizi boyamasına asla izin vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Nisan 2018)
Yeni planlarınız olsa da evde başladığınız konular devam ediyor. Sonuç alınması gereken yerleşimle ilgili gelişmelere yönelmek gerekecek. Birden fazla işle aynı anda ilgilenmek, eldeki maddi varlıkları sağlam planlarla yatırıma yönlendirmek söz konusu. Bu alanda aileden gelecek destekler göz ardı edilmemeli. İş hayatındaki sorumluluklarınız artabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Nisan 2018)
Günün ilk yarısında iş yaşamınızda çeşitli engellemeler ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu durum gergin davranmanıza sebep olacak ve çevrenizden uzaklaşmanızı sağlayacaktır. Özellikle birlikte çalıştığınız kişilerle ilgili çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz. Detaylarla uğraşmak canınızı sıksa da bugün ayrıntılara biraz daha dikkat etmeye çalışın. Öğleden sonra ise işinizle ilgili olumlu gelişmeler olabilecektir ve girişimlerinizde başarılı olabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Nisan 2018)
Duygusal anlamda sizi rahatsız eden bazı sorunlarınızı sevgilinizle paylaşmadığınız için huzursuzluğunuz devam edecek. Sevgilinizin desteğini alırsanız, kendinizi rahatlamış hissedersiniz. İşinizle ilgili planlarınızın yavaş geliştiğini düşünebilirsiniz, yine de kararlılığınızdan vazgeçmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Nisan 2018)
Maddi konularda çok şanslı bir konumdasınız sevgiliniz size büyük maddi destek sağlıyor. Onun sayesinde çok rahat bir dönem geçirdiniz fakat bu durumun rahatlığını siz yaşamamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Nisan 2018)
Geçenlerde uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızdan haber almıştınız. Bugün yine onunla ilgili bir haber alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed