Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Eylül 2020)
İkili ilişkileriniz açısından hareketliliğin yüksek olduğu günler. Yeni ilişki arayıları söz konusu olabilir. Önümüzdeki beş gün boyunca, bazı kararlar alabilirsiniz veya yakın geçmişteki bir olaya ilişkin kararlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Profesyonel yaşamınızı ilgilendiren yeni bir teklif söz konusu olabilir. Dengeli bir duruş sergilemenizde fayda var! Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Eylül 2020)
Yakında sizi bir konuda kararsızlığa düşürecek bir duyum alacaksınız. Bu bilgi uzun zaman kafanızda yer edecek. Aydınlanmak için birçok şeyi göze alacaksınız. Sevinçli bir gününüzde olmanız gerekiyor, coşkulu dostlarınızın arasındasınız. Ama bu coşkuya katılamayabilirsiniz. Sevinci paylaşmak istediğiniz kişilerin beklediğiniz ilgiyi göstermemesi sizi durgunlaştırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Eylül 2020)
Diğer burçlara göre öz gezegeniniz Neptün bugün Mars'la uyum içinde. Dengenizi kurmuş durumdasınız. Aşk konusunda kendinizi yenilmeyi hissedeceksiniz ve hislerinizde yanılmayacaksınız. O da sizi anlıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Eylül 2020)
Kendinizi sizin dışınızdaki her şeye kapatmak eğiliminde olacaksınız ancak bu kadarı biraz fazla olabilir. Kasvetli bir ruh haline doğru çekilmek istemiyorsanız içinizden gelmese de sizi neşelendirecek insanlarla irtibat kurun. Ruhsal çalışmalardan da fayda görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Eylül 2020)
İşle ilgili kararlarınızı ilerletmekte zorlanıyorsunuz. Bu dönem daha fazla çaba göstermek, yaptıklarınızı öne çıkarma süreci . Mesleki konularda öne çıkan projeleri daha ciddi biçimde ele almaya bakmalısınız. Eve ait sorumluluklar artarken, ilişkilerin getirdiği sorunlar var. Yine bu dönemde ortaklaşa konular, sosyal olaylar yaratıcı olabileceğiniz fırsatlar getiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Eylül 2020)
Bir çalışma arkadaşınızla birlikte gösterdiğiniz dayanışma zevkli bir iş ortamı yarattığı gibi, diğer çalışma arkadaşlarınıza da güzel bir örnek oluyor. Akşama doğru önemli bir telefonunuz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Eylül 2020)
Bu sorunlar maddi veya ailesiyle ilgili olabilir. Onunla bu konuyu gündeme getirmek için konuşmanız gerekli. İş yaşamınızda iddialı sayılabilecek beklentileriniz var. Temponuz ve verimli çalışmanız, bu beklentilerinizin kısa bir süre sonra gerçekleşmesine yardımcı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Eylül 2020)
Maddi konularda ailenizi yada evinizi ilgilendiren konularda masraflar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Bazı küçük sorunlar yaşayabilrisiniz ve harcamalarınızda dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Eylül 2020)
Yakın çevrenizde henüz niyetlerini gizli tuttuğu için fark edemediğiniz, sizi istismara yönelmiş biri var. Bu günler içinde, yakın ilişkilerde dikkat gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed