Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2018)
Bugün değişik ve ufku açık fikirlere her zamankinden daha fazla açık olabilir bu yönde çalışma hayatınızı ve gündelik rutin işlerinizi değiştirme kararı alabilirsiniz. İş yerinde yapacağınız ufak tefek değişimler sizi motivasyon konusunda daha da şevklendirirken aynı şekilde ev dekorasyonunda da bazı değişikliklere gitmeniz size kendinizi iyi hissettirecektir. Aileniz ve yakın çevrenizle ilgili konularda ise hep aynı konularda hata yapmamak için yine yanılgılar içerisinde olmamaya özen göstermelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Mart 2018)
Yorucu bir haftanın ardından hoş tatil planlarınız var. Yeni başladığınız bir onarım işinin engel olmasından korkuyorsunuz. Dost çevrenizden destekleriniz olacak. Aile içindeki geçici huzursuzlukla ilgili yapabileceğiniz şeyler olduğunu düşünüyorsunuz. Uzun zamandır bu ilişkide yaşadığınız kopukluğu bu şekilde onarmaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2018)
Dostlarınızla konuşurken ani bir karar alabilirsiniz. Bu karar aşk hayatınızla ilgili olacak. Mantıklı davranın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2018)
Bilgi akışı ve buna engel olan detaylar her zamankinden yorucu olabilir. Gün içinde erkek figürleri ile zıtlaşmalar yaşanabilir. Fırsatınız varsa kadınlarla ortak yapacağınız işleri diğer işlerinize tercih edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2018)
Biraz içe dönük olmak ve yalnız kalmaktan yanasınız. Ancak evde yapılması gereken işler ve fedakarlıklar buna izin vermeyecektir. Zira yerleşimle ilgili konularınızda bazı belirsizlikler söz konusu. Net karar almakta zorlanabilirsiniz. Eldeki maddi kaynakların daha temkinli kullanılması gereken şartlar dikkate alınmalı. İşte organize olunması gereken gelişmeler yorucu olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Mart 2018)
Geçen günlerde fikirlerini pek ciddiye alınır bulmadığınız biri ile bu hafta yakın iş görüşmeleri içinde olabilirsiniz. Bir yolculuk söz konusu. Ama bazı haklı nedenlerinizle gecikmesini istiyorsunuz. Yaşadığınız bir deneyim, iş yaşamınızda yaş tahtalara basmanızı engelliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2018)
Aşk hayatınızda gözle görülür bir hareketlenme olacak, eğer bir sevdiğiniz yoksa bu dönem içinde şansınızı zorlamanızda bir sakınca yok. Özverili çalışmalarınız ve tokgözlülüğünüz iddiasız insan görüntüsü içinde olmanıza hiç uygun değil, buna dikkat etmenizde yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Mart 2018)
Kendinize yetebiliyorsunuz, ama üzerinizdeki kaçınılmaz sorumluluklar sürekli para sıkıntısı yaşamanıza neden oluyor. Sorumlulukların karşılığını seve, seve veren birisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Mart 2018)
Aileniz aşk hayatınızdan memnun değilmiş gibi gözükse de aslında o sizi bu konuda çok takdir ediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed