Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Bugün yaşamdaki ideallerinizi gerçekleştirme adına ailenizden bazı finansal yardımlar alabilir onların sayesinde ilk adımı gerçekleştirebilirsiniz. Duygusal dünyanızda biraz daha içe yönelerek kafanızda oluşturduğunuz bazı düşüncelerinize yeni bir yön vermek isteyebilir, ideallerinizi bir üst seviyeye taşıma konusunda değişikliğe gidebilirsiniz. Bu konuda ne kadar fazla düşünürseniz ayrıntılar da o derece artacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Yeni ve size zevk veren konularla ilgilenerek bilgilerinizi artırmak isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Sorunlarınıza da pratik ve akılcı yaklaşarak çözüm bulabilirsiniz. Uzun yolculuklarınızla ilgili planlamalar yapabilirsiniz. Planlarınıza dahil edebileceğiniz sizin kadar istekli yakınlarınız da olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2018)
AŞK: Bugün duygularınızı çokgüçlü olarak açığa çıkaracaksınız.Platonik aşk yaşayanlara budurum elbet daha yararlı olacak.En azından boş hayallere kapılmasevdasını terk edecekler. Enbüyük kârınız da bu olsa gerek.İŞ: Hemen herkesin sıkıntılarını siz gidermeyeçalışıyorsunuz. Bu durumda kendinizden ödünvererek mali sıkıntıları hazırlıyorsunuz.SAĞLIK: Sorunlarınız artıkça kendinizi acizhissederek moral çöküntüsü yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Parasal konularda aileden gelecek tavırlar keyfinizi yerine getirecek. Bazı tecrübeler edinebilirsiniz. Aklınızı karıştıracak şeyler olabilir. Zihin oyunlarına alet olmayın. Nereye kadar inanmanız gerektiğini bugün ayırt edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2018)
İşten yana oldukça yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Detayları gözden kaçırmamaya dikkat edin. Ãœretim programınızı yetiştirmekte zorlanabilirsiniz. Bu yüzden önceliklerinizi yeniden belirlemeniz gerekebilir. Yeni görevler almakta aceleci olmayın. Bekleyen işlerinizi tamamlamak için çok daha uygun bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Yakında yeni bir iş teklifi daha alabilirsiniz. Bu bir iş değişikliği değil, ek bir iş önerisi olabilir. İş yaşamınızdaki yükselişi sürdürüyorsunuz. İş yaşantınız sizden tatminkar, fakat sizin için aynı şeyi söylemek oldukça zor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Karamsar duygulardan ve olumsuz düşüncelerden tamamen uzaklaşıp dikkatinizi çalışmalarınıza yöneltebilirsiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler yoğunlaşıyor. Mesleğinizle ilgili bazı girişimlerde bulunacaksanız, konular hakkında, iyice araştırma yapmadan karar vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Önümüzdeki günlerde elinize iyi bir para geçebilir, yaklaşan iki senedinizi vaktinden önce ödeyebilirsiniz. Bugünlerde ve kısa vadede para sıkıntılarınız olmayacak gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Enerjiksiniz ancak enerjinizi doğru kullanamama ihtimaliniz var. Ani girişimlerden kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144568 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed