Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Şubat 2018)
Aşk ve ilişkilerde rekabet ve kıskançlık duygunuz karşınızdaki kişiyle aranızı açabilir, sevdiğinizin sizden uzaklaşmasına neden olabilirsiniz. Evet haklı olabilirsiniz. Belki de sevdiğinizi her şeyden ve herkesten sakınıyorsunuz fakat şunu da bilmelisiniz ki sevginin azı ne kadar üzüyorsa fazlası da o kadar bunaltır. Bu noktada biraz daha ılımlı olup, duygularımızı dengeleyebilmek hem sizi hem de karşınızdakini rahatlatacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Şubat 2018)
Sağlığınızla alakalı kaygılarınız yerinde olabilir. Bu konuda bir an önce kendinizi rahatlatmalısınız. Çok sorunlu bir yakınınızın problemleri, bu yakında size kadar ulaşacak. Tastamam güven duyacağınız bir dostluğa ihtiyacınız var. Bir arkadaşınızın favorisi olmayı başarmak zorundasınız. İnsanlarla yarı güvenli ilişkiler sürdürmeniz size gizli bir yapayalnızlık yaşatıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Şubat 2018)
Kartınız Bilim... Çevrenizdeki insanlar sayı olarak az da olsa yakın arkadaş çevreniz bir hayli kafanıza yatkın. Sizleri yönlendirmeye çalışmadıkları sürece sohbetlerden keyif alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Şubat 2018)
İşlere ağırlık vereceğiniz, gayretinizin göz önünde olacağı bir gün. Sonuçların, takdirin yeterliliğine takılmayın. Sorumluluklardan kaçmamışsanız elde edecekleriniz de sizi mutlu etmeye yetecek. Yönetimle mesafenize dikkat.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Şubat 2018)
Artık kendi bildiğiniz yolda gidiyor, hayatın getirdiği harekete eşlik ediyorsunuz. Yeni denemeleriniz hobi dünyanıza farklı enerjiler taşıyacaktır. Duygusal açıdan sizi besleyen aktiviteler, canlı ortamlar güne renk katacak. Çocuklarla ilişkilerin biraz gerginleşebileceği zamanları tolere etmeye çalışın. Kendi arzularınızı yaşamak isterken sorumluluklar unutulmamalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Şubat 2018)
Bir iş arkadaşınızla suç ortaklığı yapacaksınız. Suç sizin değil onun. Bu sefer tamam ama her defasında onun açığını kapatamazsınız. Dayanışma kadar uyarıların da önemlidir. Onu uyarmaktan kaçınmayın. Onun da bu uyarılara ihtiyacı var. Kırılmasından korkmanız gereksiz, sizi anlayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Şubat 2018)
Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Şubat 2018)
Parasal konularda önemli adımlar atabilirsiniz. Harcamalarınızı daha akıllıca yapabilmelisiniz. Büyük harcamalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Tutumsuz bir tavıra yakın olduğunuz görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Şubat 2018)
İşe yarayacağı düşüncesiyle yönelttiğiniz bir eleştiri beklediğiniz etkiyi yapmıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed