Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Şubat 2019)
Geçmiş dönemden kalan borçlarınızla ilgili bugün hukuki sorunlar yaşayabilirsiniz. Borçlarınızı yapılandırmanın bir yolunu bulmalı, yaşamınızdaki bu sorunlu durumun bir an önce çözümüne doğru odaklanmalısınız. Aksi takdirde tekrar aynı şeyleri yaşamanız olası gözüküyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Şubat 2019)
Hayal alemine dalmak sizi gerçeklerden uzaklaştırıp zarar görmenize neden olabilir. Parlak sözlerin etkisi altında kalarak kendinizi yıpratabilirsiniz. Dengeli ve kararlı davranmaya gayret ederek terslikleri önleyebilirsiniz. En iyisi bugün basit ilişkilerinizden uzak durmak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Şubat 2019)
AŞK: Bugün aşk havanızdaolumsuz rüzgarlar esiyor gibi.Astroloji eviniz hiç size göre birgün olacağını göstermiyor. Amabu rüzgarlar yarın dağılacaktır.Kuşkularınızı yok sayın.İŞ: İş arkadaşlarınızla çok fazlazıtlıklar yaratmadan iyi düşünün. Size yardımetmek ve işinizi geliştirmek için çabalayanlarıüzmeyin. Sevdiğiniz kişiler size destek vermekte.SAĞLIK: Boğazlarınızda başlayan sorunlara hemenmüdahale edin. Pastil en yararlı ilaç sizin için.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Şubat 2019)
Tatile rağmen günü çalışıp organizasyonlar yaparak geçirebilirsiniz. Atacağınız adımlar mesleki açıdan sizi ileriye taşıyacak nitelikte. Mutlaka hemen bir girişimde bulunmasanız da düşüncede sağlam planlar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Şubat 2019)
İş ortamında sizi bağlayan ve kontrol edemediğiniz gelişmeler olabilir. Daha fazla çalışmak durumunda kalabilirsiniz. Planlarınızı aksatacak iş ilişkileri, aşırı yorgunlukların getirdiği sorunları dikkate alın. Bu şartlara rağmen somut işler çıkarabilir, yeteneklerinizi kullanacağınız sorumluluklar alabilirsiniz. Hizmet edilmesi gereken işlere özenli yaklaşmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Şubat 2019)
İş yerinizin size ihtiyacı var. Ama bu tam bir iş güvenliği anlamı taşımıyor. Enerjinizi ve yeteneklerinizi çok daha iyi değerlendirebileceğiniz başka yerlerin olduğunu bilmeniz sizi rahat davranışlar içine sokuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Şubat 2019)
Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Şubat 2019)
Maddi konularda temkinli hareket edeceğiniz ve harcamalarınızda dikkatli olacağınız bir gündesiniz. Ancak geleceğe yönelik bazı kaygılar yaşayabilirsiniz ve dikkatsizlikler yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Şubat 2019)
Bugün arkadaşlarınızdan biriyle aranızda ufak bir tartışma çıkabilir. Gün boyunca davranışlarınızda ve sözlerinizde dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed