Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Şubat 2021)
Duygusal yönden oldukça sadık olduğunuzu ve sevdiğinizin de size dönemnı bağlarla bağlandığını hatırlatırım. İyimserliğiniz ve acıma hislerinizin artması iyi niyetinizi suistimal edebilecek kimselerin de yanınıza yaklaşmalarına neden olabilir. özellikle de iş çevrenizde bu konuda dikkatli olmanız gerekiyor. Genelde bu dönem sevgi ve aşkta umduğunuzu bulabileceksiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Şubat 2021)
Umutlarla dolu bir gün geçireceksiniz. Bir aksilik veya olumsuz bir gelişmeyi yaşamayacağınız bu günde sevdiklerinizin dertlerini dinlemeli ve onlara yardımsever bir insan olduğunuzu göstermelisiniz. İşlerinizi bir an önce bitirip uzun bir tatile çıkmalısınız. Gerçekten buna çok ihtiyacınız var, bunu siz de biliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Şubat 2021)
Kartınız Kardeşlik... Kendinizi bırakıp başkalarının işleri ile uğraşıyorsunuz. İyimser olduğunuz belli. Ama bunu hak ediyorlar mı? İyi düşünerek hareket etmenizde fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Şubat 2021)
Yalnız kalmak pek mümkün olmayacak bugün. Keyifli ve sanat içerikli grupların içinde yer alabilirsiniz. Ancak para harcama potansiyeliniz de varmış gibi görünüyor. Bu riski görüp ben almıyorum diyebilin. Akşam olduğunda kendinizi öğrenmeye acıkmış hissedeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Şubat 2021)
İş hayatınızda önemsenmesi gereken konulara odaklanıyorsunuz. Öncelikli olan işler ve artan sorumluluklar karşısında son derece aktif ve çalışkan davranışlar sergileyeceksiniz. Başarılarınızı ortaya koyacağınız akıcı şartlarla moral kazanacaksınız. Kariyer planlarınızın yavaş ilerlediği bu dönem büyük beklentiler içinde olmaktan kaçının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Şubat 2021)
Son almış olduğunuz karar, çalışma hayatı için biraz duygusal ; bunu siz de çok iyi biliyorsunuz. Bu duygusallıkla işlerin sekteye uğrayacağını görmenize rağmen, kararınızdan cayacak gibi görünmüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Şubat 2021)
Hayatın günlük sorunlarıyla çok fazla ilgilenmek sevgilinizle aranızda problemler yaratıyor. Kendinizi günlük işlere çok fazla kaptırmayın. Eğer kalbiniz boşsa çıktığınız bu yolculuklarda tanışacağınız gizemli yabancılar çok etkileyecek. Kendinizi yeni bir aşk macerasının içinde bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Şubat 2021)
Bir zamanlar sıkıcı bulduğunuz ısrarlarla sağlamış olduğunuz birikim, önümüzdeki günlerde cankurtaran simidiniz olacak. Bir satın alma işiniz var. Ama para getirecek bir şeyi satın alacaksınız gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Şubat 2021)
Biraz art niyetli olduğunu düşündüğünüz kişiler, sizi iş yaşamınızda şaşırtabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed