Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2018)
Maddi konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Belli borçlarınızı ödemenize faydası olacağını düşünerek bir yatırımınıza para harcayabilirsiniz. Kayıplarınızı bertaraf edebilirseniz maddi açıdan güvende hissedebilirsiniz. Yaşam tarzınızda yapacağınız değişiklik stresi azaltabilir ve önemli bir ilişkinizin beslenmesini sağlayabilir. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Haziran 2018)
Bugün yazılı ve sözlü iletişiminizde yaratıcı düşüncelerinizden faydalanabilir ama zaman zaman kararsızlık çekebilirsiniz. Anlaşmalarınızda eşinizin ve ortağınızın fikrine ihtiyaç duyarak fikirlerinden yararlanmanız mümkün. Ayrıca yine eğitim ve iletişimle ilgili konularda beklenmedik gelişmelerin sizi heyecanlandırabileceği görülüyor. Yeni düşüncelere açıksınız. Yakın çevreyle olan ilişkilerinizde yoğun bir tempo var. Eğitim, yolculuklar ve iletişim gün boyunca dikkat çekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2018)
Çekiciliğinizi ve yaratıcılığınızı kullanmak için her türlü donanıma sahip olmanıza rağmen kendinizi mutsuz etmek için çabalıyorsunuz adeta. Partnerinizle geçim performansınız oldukça düşüşe geçti. Yaptıklarınızdan sonra pişman olmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2018)
Eğlenceli ve bir o kadar da rağbet göreceğiniz davetler alabilirsiniz bugün. “Gitmesem de olur” demeyin. Sizi odak noktası yapacaklar. Bugün gireceğiniz ortamlarda siz girmeden ışığınız yansıyacak ve gözler üzerinize çevrilecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2018)
İş hayatının getirdiği pek çok uğraş sizi yıldırmakta. Daha fazla sorumluluk ve eve ait gelişmeler arasında kalabilirsiniz. Daha planlı olmalı, önceliklerinizi işten yana kullanmaya bakmalısınız. Zira gün ortasından sonra gündeminiz işle ilgili grup çalışmalarından yana ağırlaşacak. Biraz kendi sosyal hayatınıza zaman ayırarak günün yorgunluğundan kurtulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Haziran 2018)
İş yaşamınızda son derece verimli sonuçlar alabileceğiniz bir gündesiniz. Enerjinizi sizin için öncelikli alanlara yönlendirebilecksiniz ve bu konuda başarılı olacaksınız. Yeni girişim kararları alabilirsiniz ve girişimlerinizde son derece hızlı davranmayı tercih edeceksiniz. Kararlı davranışlarınız ve zihninizin oldukça iyi çalışması kararlarınızda başarılı olmanızı sağlayacaktır. Çevrenizdeki insanların takdirini kazanacaksınız ve dikkati çekmeyi başaracaksınız. Yeni girişimler için uygun bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2018)
Beklemediğiniz yakınlaşmalar gününüzün hareketli ve neşeli geçmesine yol açacak. Aşk hayatınızda edindiğiniz yanlış izlenimler yüzünden kaygı duyuyorsunuz. Gelecek günler, tespitlerinizin ve kaygılarınızın ne kadar yersiz olduğunu size gösterecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Haziran 2018)
Sıkıntılı dönemi bitiriyorsunuz. Önümüzdeki günlerde oldukça rahatlayacaksınız. Para beklediğiniz kişi, onun çevresindeki insanların engellemesiylesize sırt çevirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Haziran 2018)
Mali durumunuzla ilgili düzenlemeler konusunda daha özenli olmalısınız. Dalgınlığınıza son vermek elinizde. Sizi sizden başkası ayıltamaz. Kendinizden başkasına güvenmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed