Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Mart 2018)
Maddi konular ve alacak verecek yönetimi ile ilgili konular bugün fazlasıyla gündeminizde olacaktır. Geçmişte yapılan finansal hatalara karşı kendinizi pişmanlık içerisinde hissedebilirsiniz. Her şeye rağmen finansal açıklarınızı kapatıp dengeye getireceğiniz yöntemleri bulacak ve bu anlamda kendinizi daha rahatlamış hissedeceksiniz. Bu konuda gerekli eğitimi alabilir ve kendinizi yenileyebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Mart 2018)
Adınız kullanılıp bir şeyler elde edilmeye çalışılıyor. Oysa siz, sizi referans gösteren kişinin hiçbir şeyi değilsiniz. Bunu bir araştırın. Altından asla onaylamayacağınız bir gönül meselesi çıkacak. Yurtdışındaki bir can dostunuzu son olaylar nedeniyle merak ediyorsunuz. Ama dostunuz muhtemelen birkaç gün içinde karşınıza çıkıp sizi sevindirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Mart 2018)
AŞK: Bir takım olayları büyüterekfelaket habercisine benzediniz.Beklediğiniz en büyük desteğiise karşılık verdiğinizbirlikteliğinizden alacaksınız.Bugün sevdiğiniz kişi sizi herkonuda uyaracak dikkatli olun.PARA: İşinizle ilgili anlaşmazlıklar çıkabilir veailenizle işiniz arasında kalabilirsiniz. Ama sizesaygı duyacaklarından emin olun.SAĞLIK: Bugün şans oyunlarında şansınıztutmadı diye öfkeli ve sinirli bir hal alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Mart 2018)
Eğer zekânıza güvenerek olumlu vegüzel kararlar verirseniz, karşınızaçıkacak iş fırsatlarını en iyi şekildedeğerlendirmiş olacaksınız. Böyleceyeni olanaklara sahip olabilirsiniz. Meslek hayatınızdabundan sonraki günlerde oluşacak tatsızlıklarıgidermek için hazırlıklı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Mart 2018)
Oldukça hareketli ve canlı bir gün. Sosyal örgütlenmelerin yeniden hayatınıza girmesi ile kendiniz zaman ayırmakta zorlanabilirsiniz. Zira bu dönem sosyal konular beklediğinizden çok sizi bağlamakta. Ancak son derece verimli çalışmalar yapılabilir. Sizi yoran nedenlere rağmen destek görmeniz hiç zor değil. Hayatın güzel yönleri ve aşk ilişkileri sizi canlı tutacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Mart 2018)
İşlerinizi yoluna koyabilmeniz için sadece zamana ihtiyacınız var. Mesleki yeterliliğiniz, çalışma azminiz ve moral durumunuz açısından bir engel görünmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Mart 2018)
Karamsar duygulardan ve olumsuz düşüncelerden tamamen uzaklaşıp dikkatinizi çalışmalarınıza yöneltebilirsiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler yoğunlaşıyor. Mesleğinizle ilgili bazı girişimlerde bulunacaksanız, konular hakkında, iyice araştırma yapmadan karar vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Mart 2018)
Parasal açıdan pek sorununuz yok fakat harcamalarınıza bu hızla devam ederseniz acil ihtiyaçlarınızı bile karşılayamayacak duruma düşeceksiniz, dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Mart 2018)
Sizin en büyük sorununuz sırlarınızı olur olmaz kişilere açmak. Özellikle Akrep burcuna sakın ola sır vermeyin!
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed