Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Nisan 2018)
Çevrenizdeki kişilerden biraz daha uzaklaşmak ve kendi kendinize daha çok vakit geçirmek isteyeceksiniz. Yaşamınızda çözemediğiniz bazı konuları sorgulamak üzere derin derin düşüncelere dalabilirsiniz. Finansal anlamda ise sorunlara karşı pratik çözümler uygulayacağınız bir gün olacaktır. 
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Nisan 2018)
Aile içinde kutlamayı düşündüğünüz bir sevinciniz var. Bazı dostların da sizinle paylaşmak istemesi, sevincinizi arttıracak. Biraz iyimserlikle bazı atılımlarınızda başarılar elde edeceksiniz. Bugün telaşlı bir hazırlık içinde görünüyorsunuz. Bu hazırlığın içinde sevinçli beklentiler söz konusu. Hayatınızda bazı değişiklikler yapmaya çok hazırsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Nisan 2018)
Resmi işleri başkalarının takibine bırakarak hata yapıyorsunuz. Kendi işinizi kendiniz takip edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Nisan 2018)
Bilgi ve haber akışı yoğun olan bir gün. Yakın akrabalarınızın sürpriz ziyareti bütün günlük planınızı baştan yapmanızı gerektirebilir. Sosyal ortamlarda ölçüsüz para harcama ihtimaliniz var. Ismarlama olayına hiç girmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Nisan 2018)
Yeni girişimler, kısıtlı olan bütçenizi toparlama zamanı. Bu konuda kişisel adımlarınız, yeteneklerinizi destekleyen iş konuları belirleyici olacaktır. Daha sağlam bir temel oluşturmak üzere çalışma kapasitenize yönelik hedefler koymalısınız. Toprağa ait yatırım planlarda, ödemeleriniz konusunda ise zor bir dönem. Acele alacağınız kararlar sizi yanıltabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Nisan 2018)
Meslek yaşantınızda oldukça yoğun bir tempo içinde olabileceğiniz bir gündesiniz. Ön planda olmak sizin için önemli olabileceğinden bireysel çalışmalarınızla dikkat çekmek isteyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Nisan 2018)
Karamsar duygulardan ve olumsuz düşüncelerden tamamen uzaklaşıp dikkatinizi çalışmalarınıza yöneltebilirsiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler yoğunlaşıyor. Mesleğinizle ilgili bazı girişimlerde bulunacaksanız, konular hakkında, iyice araştırma yapmadan karar vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Nisan 2018)
Kendinizi daha güvende hissedebilmeniz için daha gerçekçi planlar yapmanız gerekiyor. Paranızı değerlendirme isteğinizi bir süre erteleyin. Bu parayı kullanacağınız daha cazip olanaklar çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Nisan 2018)
Bazı gerilimlerinizde bugün kurtulabilirsiniz. Maddi konularla ilgilenebilirsiniz ve bu konudaki çalışmalarınız artacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed