Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2018)
Hayat, sizlere arkadaşlık ilişkilerinizde biraz daha dikkatli adım atmanızı ve daha doğru kararlar verip seçim yapmanızı öğütlüyor. Bu noktada geçmişten bugüne değin uzanan dostluklarınızı gözden geçirmeniz adına bir dizi testlerden geçmeniz olası gözüküyor. Ayrıca, geçmişten kalan fakat hiç aklınızda olmayan bir borçlanma konusunun haberini alabilir, bunun ödenmesi için ek kaynaklar arama yoluna gidebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Ocak 2018)
Birkaç gün içinde birtakım sıkıntılarınız olabilir, bunların bugünden önünü almanız gerekiyor. Özgüvenli biri bilinmenize rağmen birtakım ilişkilerinizde etki altında görünüyorsunuz. Doğallığınız, içtenliğinizle ilişkilerinizde kolay kabul görmüş, yadırganmayan bir ağırlığınız var. Bazı sorunlarda tartışılmaz otorite gibi görülebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2018)
Kartınız Yolculuk... İşiniz gereği yaptığınız seyahatleri arttırmak için elinizden geleni yapıyorsunuz. Gezmeyi sevmekle beraber yaptığınız işin önemini biliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2018)
İşlere çok fazla gömülüp kendinizi, sağlığınızı ve duygusal tarafınızı ihmal etme riskiniz var. Sesinizi duyurmaya çalışıp başaramazsanız imkânları zorlamayın. Bugün standart olan işlere ağırlık vermeniz yararınıza olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2018)
Neşeniz yerine geliyor. Artık sosyal hayatta yapabileceklerinize odaklanıyorsunuz. Birtakım dernek ya da sosyal paylaşımların içinde yer almak, başkaları adına yararlı olmak için şartlarınız çok uygun. Kişisel keyiflerin devam ettiği bu dönem yaratıcı düşüncelerle dikkat çekeceksiniz. Aynı zamanda kendi şansınızı yaratabileceğiniz kazançlar dikkat çekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Ocak 2018)
Bugünlerde sizin için önemli olan bazı insanlarla görüşmeleriniz olacak. Onlara sadece parlak fikirlerinizden söz etmeli, hak ettiğini elde edememiş, bu yüzden sorunlar yaşayan biri görüntüsü vermemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Ocak 2018)
Aşkı belli ölçülerde dağınık yaşamak sizi daha mutlu edebilir. İş ilişkilerinizde hazırlıklı olmadığınız birtakım gelişmeler, ivedi kararlar almanızı gerektirebilir. Hassas olduğunuz bu gün kişisel isteklerinizin mutlaka hayata geçmesi için çok fazla ısrarcı olmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Ocak 2018)
Bugün elinize geçecek bir miktar para ile ne yapacağınızı bilemeyeceksiniz. Kendiniz için ufak alışverişler yapabilirsiniz. Kalan paranızı yatırımda kullanmayı düşünebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Ocak 2018)
Hedefleriniz sandığınız kadar uzakta olmayabilir. Hayata daha girişimci bir bakışla bakmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed