Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
Heyecanlı maceralar ve yeni birlikteliklere açıksınız. Duygusal ilişkilerinizin çok canlı olduğu bir dönemdesiniz. İş ve eğlenceyi ayni anda yaşayacağınız bir gündesiniz. Hangi cinsiyetten olursanız olun her alandaki gayretlerinizin karşılığını görebilirsiniz. Harcamalarınızda rahat davranabilirsiniz. İlk bakışta sizin lehinize gibi görünen tekliflere dikkatli yaklaşmalısınız. Önceden görülmesi zor olan bazı pürüzler olabilir ve zararlı çıkabilirsiniz. Akşam saatlerinde kalabalık bir ortamada istediğiniz kimselerle birlikte olmanız olasıdır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
Yakın bir dostunuzun ikili özel ilişkisinde problemler var. Onun bu sorunlarını fazla iç içe yaşıyorsunuz. Belleğinize yer etmiş bir şey sizi devamlı düşündürüyor. Ama bunu belleğinizden silip atmaya fazla istekli görünmüyorsunuz.Kaçırmak istemediğiniz bir fırsatın bugün de takipçisi olacaksınız. Bu konuda umudunuzu canlı tutmanız, sizi hedefe yaklaştıran temel neden olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
Kartınız Şüphe... Bugün aşkta kalbiniz bir alarm gibi çalmaya başladı denilebilir. Ancak ondan hoşlandığınızı gösterme fırsatını, şüpheleriniz yüzünden bulamayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
Kırılganlığa açık olduğunuz bir gün. Özel ilişkinizde gergin tavırlardan uzak durmaya, olumlu düşüncelerle duygularınızı doğru yönlendirmeye çalışmalısınız. Getirisi çok olacak bir işi kaçırmak üzeresiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
Hayatınıza giren değişik heyecanlar var. Arayış içinde olduğunuz bu dönem farklı konular ve eğitim hayatınız üzerinde durabilirsiniz. Yeni tecrübeler edindiğiniz bu dönem duygusal anlamda da yaratıcı etkilerle beklentileriniz büyümekte. İletişim ve düşünsel konular sizi değişik faaliyetler içine çekecektir. Yapıcı ilişkiler kurmaya açıksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
Aksamalarla ilgili sıkıntıları yalnız yaşıyorsunuz. Ortak çözüm arayışları daha yararlı olabilir. Bugünlerde bir, iki görüşmeden sevindirici sonuçlar çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
Karamsar duygulardan ve olumsuz düşüncelerden tamamen uzaklaşıp dikkatinizi çalışmalarınıza yöneltebilirsiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler yoğunlaşıyor. Mesleğinizle ilgili bazı girişimlerde bulunacaksanız, konular hakkında, iyice araştırma yapmadan karar vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
Bugün özellikle size yeni kazançlar sağlayacak konularla ilgilenebilirsiniz. Bu anlamda ilişkileriniz akşamüzeri gerçekleşebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
Ani kararlar vermenin size yaramayacağı bir gününüzdesiniz. Duygusallığınızın baskısıyla hatalı işler yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed