Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2020)
Duygularınızı göstermemeye çalışmanızda ve dikkatli karşılıklar vermenizde fayda var. İnatçı ya da ketum olunmaması durumunda uzlaşmak zor olmayacaktır. Evinizde veya yaşadığınız yerde aşırılıklar problemlere neden olabilir. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Aralık 2020)
Yakın bir akrabanızın etrafa kırıcı davranışları var. Sabırlı davrandığınız bu ilişkinizde, artık sabrınızın tükendiğini hissediyorsunuz. Bunu bugün bir şekilde belirtmek istiyor, incitmeden nasıl yapacağınızı düşünüyorsunuz. Bir konuğunuz var, habersiz gelecek. Onunla bir tartışma yaşayacaksınız. Bu tartışmanın gerginliği bütün gün sürecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2020)
Kartınız Kadın... Geleceğinizi yönlendirmek konusunda oldukça başarılı olduğunuz günler içerisindesiniz. Ne istediğinizi biliyor ve her adımınızı doğru atıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2020)
Yaşadığınız ilişkide mutlu değilsiniz. Bu nedenle acele karar almanız gerekiyor. Ancak kendinizi başka birine kaptırmayın. Onu incitebilirsiniz. Sizinle yarışan biri, iş yaşamınız dışındaki keyfinizi de oldukça kaçırıyor. Onunla daha medeni bir ilişki kurma çabanız olumlu sonuç verecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2020)
Hayatınıza giren olumlu gelişmeler sizi canlı tutmakta. Kendi içinizden geldiği gibi hareket etmeye kararlı görünüyorsunuz. Hobilerde yaptığınız değişiklikler sizi yeni uğraşların içine çekecektir. Duygusal ilişkilerde ise ani iniş ve çıkışlar sorun olmaya devam ediyor. Fevri davranışlarınızı dizginlemeli aşk hayatınıza yönelik hoş gelişmelere yakın olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Aralık 2020)
Çok daha huzurlu bir ortamda çalışmanızı sağlayacak belirtiler görünüyor.İş yaşantınızdaki sorunlu birtakım ilişkileri sabrınızla yavaş, yavaş istediğiniz şekle sokuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2020)
Sizin derin duygularınızı karşı tarafa anlatmanız zaman alabilir. Bugün, olayların karşısında değişik tepkiler göstereceksiniz. Ayağınıza gelecek fırsatlar konusunda gerekli atılımlarınızı yapmalısınız. Karşı tarafın sistemli fakat kendinizi ağırdan alan davranışları karşısında sıkılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Aralık 2020)
Bu günlerde uzak bir yere toplu bir para gönderebilirsiniz. Bu, biraz yatırım içerikli gibi görünüyor. Paranın idaresindeki yetenekleriniz, size ciddi para sorunları yaşatmıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Aralık 2020)
Bugün uzun bir süreden beri canınızı sıkan bazı gelişmeleri düşünmeye fırsat bulabileceksiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed