Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Mayıs 2018)
Göze çarpan veya önemli bir konu sizin lehinize ilerleyebilir. Nasıl olduğunu siz de anlayamayabilirsiniz ve sizin için sürpriz olabilir. Meslektaşlarınızla veya iş arkadaşlarınızla iletişiminizin arttığı bir gün. Çevrenizdeki kişiler gayretlerinizi saygıyla karşılıyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Mayıs 2018)
Bugün güne oldukça sakin başlayacaksınız. İnsanlarla anlaşmayı gerektiren her konuda başarılı olacaksınız. Fedakarlığın tek taraflı olmadığı konusunda size yardımcı olan arkadaşlarınız sayesinde uyumlu bir birlikteliğe başlayacaksınız. Bu arada kariyerinizle ilgili çalışmalarınız aksatmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Mayıs 2018)
Kartınız Kadın... Geleceğinizi yönlendirmek konusunda oldukça başarılı olduğunuz günler içerisindesiniz. Ne istediğinizi biliyor ve her adımınızı doğru atıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Mayıs 2018)
Kalıcı ve uzun vadeli planlar yapmak için pek elverişli bir gün değil. Daha çok günübirlik keyif unsurları yaratmaya bakın. Kısa bir hafta sonu kaçamağı veya şehir içi bile olsa kısa bir gezi enerjinizi oldukça yükseltebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Mayıs 2018)
Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Mayıs 2018)
Pek çok işinizi yarım bıraktığınız için bugün büyük bir iş yoğunluğu yaşayacaksınız. Plansız bir yaşamın zorluklarını sık sık çekiyorsunuz. Uzaktaki bir tanıdığınızdan ilginç bir teklif alacaksınız. Gelecek günler için bir seyahat fikri kafanızda doğacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Mayıs 2018)
İlişkinizi kalıcı bir beraberliğe hazırlamak için, karşılıklı kıskançlıklardan kaçınmalısınız. Yeniden umudunuzun yeşerdiği bu birliktelikte, biraz aceleci davranmanız gerekiyor. İş yerinde boş yere kendinizi üzüyor, çevrenizde size bağlı kimseleri de tasalandırıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Mayıs 2018)
Daha sınırlı, daha ekonomik yaşama kararınız, yaşamınızı biraz çekilmez hale getirdi. Zihninizi topladığınızda elinizden iş kurtulmuyor. Önümüzdeki günlerde çok ilgileneceğiniz bir teklif alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Mayıs 2018)
Ãœstlendiğiniz bir yükümlülüğün size artık ağır geldiği şeklindeki düşünceniz size puan kaybettirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144567 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed