Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2018)
Arka plan araştırması yapılmamış konularda veya herhangi bir sözleşme sırasında okunmadan imzalanmış senetlerde bugün itibariyle sizlere olan zararını öğrenebilir ve bu noktada daha dikkatli adım atmanın ne kadar önemli olduğunu yaşadığınız tecrübelerle anlayabilirsiniz. Duyacağınız haberlerle aniden bir toparlanma yoluna gidebilir, kendinizi değiştirmek adına yeni kararlar alabilirsiniz. Her ne kadar bazı şeylerde geç kalınmış olsa da fark etmez, önemli olan bu tecrübeyi edinmiş ve harekete geçmiş olmaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Ocak 2018)
Son günlerdeki sempatikliğiniz, içinizde henüz açığa çıkarmadığınız bir coşkunun varlığını çok belli ediyor. Sınırlamayı düşündüğünüz bazı ilişkileriniz, bunu başarabilmeniz halinde sizi epeyce rahatlatacak, üzerinizden yük kalkmış gibi hissedeceksiniz. Sevdiğiniz birinin ekonomik açmazları sizden destek bekliyor. Bunun için şartlarınızı fazlaca zorlamanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2018)
AŞK: Rutin aşk yaşamındanbugün sıkıntı yaşayabilir bazıyeniliklere açık olabilirsiniz. Budurumda sevdiğiniz kişi ilearanızın açılması kesin gibi. Birtakım mazeretler öne sürerekondan uzak kalmayın.İŞ: Bugün yatırımlarınızda risk almaktankorkmuyor ve gözü pek davranıyorsunuz. Budurum özgüveninizin arttığının işareti.SAĞLIK: Omurgalarınızda tutulmalar olabilir.Kireçlenme şikayetleri zaten yaşıyordunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2018)
Yapmayı planladığınız bir deneme, belki de sandığınızdan daha fazla risk taşıyor olabilir. Ancak yine de göze almaya değer. Son günlerde yaşadığınız finansal gelişmeler moralinizin yükselmesini sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2018)
Günlük rutinler ve iş ortamındaki yükler açısından oldukça yorulmuş durumdasınız. Artan sorumluluklar bir süre daha sizi oyalayacaktır. Tamamlanması gereken işler ve zaman alan uğraşları sonuca ulaştırmanızda yarar var. Hizmet etmeniz gereken temaları kabullenmeli, iyi organize olmalısınız. Hafta sonu ikili ilişkilerde canlılık yaşanacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Ocak 2018)
Akşam saatlerinde bir iş bağlantınızla önemli bir görüşmeniz olabilir. İşinizi hemen, hemen her şeyin üzerinde tutuyorsunuz. İşe bağlılığınız, çalışkanlığınız ve disiplinliliğinizle birleşince başarı kaçınılmaz oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2018)
İleriye yönelik olarak olumlu ve pratik kararlar almanız olası. İşleriniz yoğun da olsa, bunların üstesinden gelebilecek kadar enerjiniz var. Özellikle yakın zamanda yapmanız gereken ve sizi düşündüren bazı ödemeleriniz varsa onlarla ilgili ferahlatıcı gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Ocak 2018)
Paranızın kıymetini bilmenizle ilgili uyarıları dikkate almalısınız. Para ilişkileriniz genellikle sizin zararınıza oluyor. Cömertliğinizle kazandığınız dostluklar yanıltıcı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Ocak 2018)
Bir an önce gerçeklerle yüzleşmelisiniz. Kendinizi korumak adına gerçeklerden kaçmak istemeniz gerçekleri değiştirmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed