Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Aralık 2019)
Bir komşu ya da dosttan kaynaklanan sorun gündeme geldiğinde gelişmeler aile içine de yansıyacaktır. Hatta size karşı bazı kimselerin açıkca tavır alması da mümkün. Moralinizi fazla bozmazsanız, ilerde durumu toparlamanız mümkün olabilir.Günün sonunda her şey olumlu başlayacak. Uzun süredir beklediğiniz bir haber sevindirici bir neticeyle size ulaşınca memnun olacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Aralık 2019)
Bugünler içinde bazı tanışmalar, sizin için oldukça anlamlı olabilir. Kısa gezintiler genel motivasyonunuzu arttıracak. Aile içinde, fazla dert etmemeniz gereken anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. İç dünyanızda kendinizle, barışık olmanın ötesinde bir ilişki içindesiniz. Çok kendinize dönük biri olarak da betimlenmenizi, bazı durumlarda övgü kabul edip yanlış yapıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Aralık 2019)
Kartınız Aşıklar... Aşk hayatınıza taze kan geliyor adeta. Yalnız olan Yay üyeleri çekingence açılmasını bekledikleri kişiden bugün aşk teklifleri, sevgi sözcükleri alabilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Aralık 2019)
Spor yapmaya ayırdığınız bir zaman dilimi varsa bugün tehlikeli olabilecek hareketlerden kaçınmaya çalışın. Keyif alayım derken kendinizi zora sokarsanız sonrası eziyet haline gelebilir. Enerjinizi boşaltırken tedbirli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Aralık 2019)
Daha akıcı enerjilere ihtiyacınız var. Ancak sizi bağlayan parasal konular önemini koruyor. Maddi ve manevi açıdan sizi yoran etkiler yakın ilişkilere yansıyabilir. Finansal yatırımlar ya da ortağın para durumuna ilişkin sorunlar planlarınızı bozacaktır. Ortak kaynakların getirdiği kısıtlamalar yanında harcamalar sizi huzursuz edebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Aralık 2019)
Birtakım taleplerden kaçınmamalısınız. İstediğiniz yetkilerin sizi daha yarayışlı hale getireceğini anlatabilmelisiniz. Çalışma azminiz oldukça yüksek. Yine de yaratıcılığınızı ortaya koyamadığınıza inanıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Aralık 2019)
Bugün duygusallığınız sizi huzursuz edebilir. Artan güvenlik ihtiyacınız karar vermenizi zorlaştırıyor. Duygularınızın sesinden çok mantığınızın sesini dinlemenizde yarar var. Duygularınızın mantığınızın sesini bastırmasına izin vermeyin ve düşündüklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Aralık 2019)
Maddi konularda çok şanslı bir konumdasınız sevgiliniz size büyük maddi destek sağlıyor. Onun sayesinde çok rahat bir dönem geçirdiniz fakat bu durumun rahatlığını siz yaşamamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Aralık 2019)
İş yaşamınızdaki bazı memnuniyetsizliklerin gözünüzü günden güne karartmasına izin vermemelisiniz. Bugünlerde deneyimli, sağduyulu insanlarla iletişim içinde olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144593 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed