Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Ekim 2020)
İlişkilerinizle ilgili cesur adımlar atıp bunların sorumluluğunu da almak isteyeceğiniz bir gün olacak. Siz ne kadar akılcı olursanız yaşam da sizin için o kadar yanınızda olacaktır. Bekar yaylar için de bir o kadar heyecan verici karşılaşmalar ve iletişimler söz konusu. Önünüze kadar gelen fırsatları gönül gözüyle görmeli bazı şeyleri artık farklı yönden değerlendirmeyi öğrenebilmelisiniz. Her gün geçtiğimiz yer bize sıradan gelebilir ama bir başkası için gayet renkli gözükebilir. Biz de bakış açımızı değiştirirsek o güne kadar görmediğimiz nice güzellikleri görebiliriz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Ekim 2020)
Aile bağlarınızda bazı yoksunluklar hissediyorsunuz. Sevgi dolu yüreğiniz, bunun çözümünü arıyor. Kendinizi bir konuda baskılıyorsunuz. Böyle davranmamanız halinde sonradan onarılamayacak kırgınlıkların sebebi olacağınızdan korkuyorsunuz. Zor bir haftayı problemli bitirmiş olmanızın gerginliği size yetiyor, yani gerginlikler istemiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Ekim 2020)
Karşı cins sizinle ilgilenmeye başlıyor. Uzun zamandır arzu ettiğiniz de zaten onun dikkatini çekmek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Ekim 2020)
Mesleki kariyeriniz Jüpiter’in yardımıyla yükselecek. Katılacağınız toplantılarda size mesleki destek sağlayacakinsanlarla tanışabilirsiniz. Gizliden gizliye ilgi duyduğunuz insanın da size karşı hisleri ortaya çıkıyor. Umulmadığınız bir yerden gelen toplu para sizi çok rahatlatacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Ekim 2020)
Eve ve aileye dair konularda hareketlilik gözüküyor. İç sesinizi dinleme ve dile getirme açısından olumlu bir gündesiniz. Ailenizle özellikle babanızla olan duygusal paylaşımlarınız artabilir. Ancak geçmişe yönelik meselelerin çok üstünde durmamaya dikkat edin. Toprak veya binalarla ilgili girişimlerinizden sonuç alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Ekim 2020)
Daha akılcı davranmak zorundasınız. Sakin, soğukkanlı davranarak sonuca ulaşmak daha mümkün olabilir. Düzeltmek istediklerinizi, gerginliğin üzerine gergin bir tavırla giderek düzeltemeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Ekim 2020)
Karamsar duygulardan ve olumsuz düşüncelerden tamamen uzaklaşıp dikkatinizi çalışmalarınıza yöneltebilirsiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler yoğunlaşıyor. Mesleğinizle ilgili bazı girişimlerde bulunacaksanız, konular hakkında, iyice araştırma yapmadan karar vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Ekim 2020)
Artık günü kurtarmaya çalışmaktan daha fazlasını yapmalısınız. Bugünlerde elinize yüklü bir para geçebilir, bu parayı akıllıca kullanmaya özen göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Ekim 2020)
Konuştuğunuz ve dertleştiğiniz insanlara biraz daha dikkat edin. Canınız sıkkın ve bunu paylaşmak istiyor olabilirsiniz. Ama sonra bu anlattıklarınızı bir başkasından duyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed