Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Eylül 2018)
Bugün maddi konularla ilgili ortaklık yürüttüğünüz konularda tek başına hareket etmemeli, onların da düşüncelerini almalı ve beraber alacağınız fikirler doğrultusunda hareket etmelisiniz. Aksi takdirde bencil davranarak ve sadece kendi çıkarlarınız gözeterek yapacağınız işlemler size kazanç değil kayıp şeklinde geri dönüş yapacaktır. Konu ne olursa olsun her iki tarafında çıkarları gözetilerek hareket edilmeli ve kazançlar ortaklarla eşit bölüşülmelidir. Bu gibi konularda dürüstlük ve eşit iş bölümü projeyi yürütmek konusunda bol kazanımlar sağlarken aksi davranışlar kayıp yaşamanıza neden olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Eylül 2018)
Hareketli ve heyecanlı günler sizi bekliyor. Özel yaşamınızda ise bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. İş yaşamınızda yaşayacağınız değişikliklerin yanı sıra, özel yaşamınızda da yeni arayışlara girmeyi düşünüyorsunuz. Değişiklik yapmak gözünüzü korkutsa da bu konuda çevrenizden yeterince destek göreceksiniz. Bugün bu konuda gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Eylül 2018)
AŞK: Son günlerde nerede nasıldavranacağınızı hiçbilemiyorsunuz sonra dainsanların garip bakışlarınamaruz kalınca şaşırıyorsunuz.Kendinize biraz çekidüzen verin.PARA: Para sizi çekiyor. Hiçmaddi sıkıntı çekmiyorsunuz. Bir yerlerdenmutlaka size maddi yardım geliyor.SAĞLIK: Sağlığınızla alakalı endişeler duysanızdabugün hiçbir sıkıntınız yok. Ruhunuz ve bedeninizoldukça pozitif ve hiperaktif şekilde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Eylül 2018)
Bugün elinize alacağınız işlere heyecan katma potansiyeliniz var. Bu durum, olayları aceleye getirme, fazla düşünmeden hareket etme ve nihayetinde de hatalı olabilecek adımlar atma ihtimali verebilir. Kazlara karşı temkinli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Eylül 2018)
İşe dair konularda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Yeni girişimleriniz için destek bulmakta zorluk çekmeyeceksiniz. Ayrıca iş çevrenizi genişletme fırsatı sağlayacak organizasyonlara katılabilirsiniz. Öte yandan gün içinde arkadaşlarınızla görüşebilir hatta ortak projelerde çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Eylül 2018)
Değişik planlarınızın hayata geçmesine dair kuşkularınız vardı. Bu kuşkular yerini umuda bıraktı. Önümüzdeki günlerde sizi çok sevindirecek gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Eylül 2018)
Hayatın günlük sorunlarıyla çok fazla ilgilenmek sevgilinizle aranızda problemler yaratıyor. Kendinizi günlük işlere çok fazla kaptırmayın. Eğer kalbiniz boşsa çıktığınız bu yolculuklarda tanışacağınız gizemli yabancılar çok etkileyecek. Kendinizi yeni bir aşk macerasının içinde bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Eylül 2018)
Bugünlerdeki sıkıntılarınız geçici görünüyor. Çok yakında yeni bir gelir kapısı açılabilir. Bazı ödemelerinize erken hazırlanmanız, sonraki ödemelerde size kolaylıklar sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Eylül 2018)
Gerçekleşeceğine oldu gözüyle baktığınız bir gelişme siz farkında olmadan olumsuzluğa gidiyor. Garanti gözüyle baktığınız için gözünüzden kaçıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed