Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2019)
Başkalarıyla uyumlu olmak veya işbirliği yapmak için gayret göstereceğimiz bir gün geneli olabilir. Fikirlerinizi cömertçe ortaya atabilir, onları savunabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Mart 2019)
Sosyal yaşamınızın fazla hareketli olması nedeniyle bazı sorumluluklarınızı yerine getiremiyorsunuz. Bu nedenle hem sitemle karşılaşıyorsunuz, hem de zaman zaman suçluluk duyuyorsunuz. Önümüzdeki günlerde biraz daha programlı yaşamak için bir çaba içine girebilirsiniz. Bugün evinizde yapmak istediğiniz bir değişiklikle ilgili önemli bir adım atabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2019)
Düşüncelerinizi insanlarasöylerken bazen dozukaçırabiliyorsunuz bu daarkanızdan patavatsız denmesineneden oluyor. Böyle söylentilersizi üzüyor. Biraz dikkatederseniz bunları önleyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2019)
Gönlünüzce geçireceğiniz rahat ve huzur dolu bir günde bulunuyorsunuz. Sevdiklerinizin desteğini göreceksiniz. Problemli süren ilişkinize yeniden dönüp bakarsanız, ayrıntılarla uğraşarak bir yere varılamayacağını görebilirsiniz. Önemli bir is bağlantısını kaçırmak üzeresiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2019)
Bugün eve ve aileye dair konularda hareketlilik gözüküyor. Duygusal açıdan güven arayışına girebilirsiniz. Ailevi meselelerde fedakarlık teması ağırlık kazanıyor. Özellikle babaya dair alanlarda bu durum daha belirgin bir hale gelebilir. Ev hayatınızı kolaylaştıracak bazı işlerinizi halletmek için uygun bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Mart 2019)
İş hayatınızda düzenli ve disiplinlisiniz ama biraz da yaratıcı olmanız gerekiyor. Yoksa hep aynı yerde sayabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla aranızda kopukluk var. Bu durumun zararlarını görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Mart 2019)
Sosyal biri olmanıza rağmen, aşk yaşamında farklı bir kişilik sergiliyor, tutuk davranıyorsunuz. Gönül meselelerinde yalnızlığınızı bitirmeniz gerekiyor. Uzun zamandır hazırlıklarını yaptığınız bir değişiklik, gerçeğe dönüştüğünde sizi biraz ürkütebilir, cesur olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Mart 2019)
Zevklerinizden önce sorumluluklarınız geliyor. Zaten sorumluluklarınızı yerine getirdiğinizde geriye de fazla bir şey kalmıyor. Parayla ilişkiniz takdire değer bir ilişki.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Mart 2019)
Duyduğunuz bir şeyle canınız sıkılacak, konduramayacaksınız. Bununla ilgili bir tavır almadan önce gerçekliğini iyice araştırmanız gerekiyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed