Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
Finansal konularda uzun süredir çözemediğiniz bazı sorunlar ve sıkıntılar bugün sizi iyi olabilir. Çalışma hayatınızda da işlerin ters yürümesi gerginlik yaşamanıza neden olabilir. Olaylara biraz daha serinkanlı yaklaşmalı ve ufak tefek sorunları gereğinden fazla büyütüp kendinize dert etmemelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
Bir kutlama gününüz var. Bu özel günde bazı görmek istemediğiniz insanlarla karşılaşabilirsiniz. Ama hiç beklemediğiniz yakınlaşmalarla bugünü oldukça hareketli ve dolu, dolu da geçirebilirsiniz. Özel işlerinize bile zaman bulamayacağınız günler var önünüzde. Bu sıkışıklığı, işlek zekanızla çok kolay bertaraf edeceksiniz, bundan yararlanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
İş arkadaşlarınızla ufak tefek tartışmaları önemsememeniz gerekiyor. Üstleriniz sizi takdir etmekle kalmayıp, aynı zamanda ödüllendiriyor. Kendinizi işinize verin. Aile içindeki ufak tefek tartışmalar son buluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
Son günlerde gereksiz yaşlılık kompleksine girerek bitkin bir ruh hali sergilemenizin yanlış olduğunu artık fark etmelisiniz. Giyim zevkinizdeki değişiklik bile size canlılık getirecektir. Geleceğe umutla bakmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
Yeni girişimler, kısıtlı olan bütçenizi toparlama zamanı. Bu konuda kişisel adımlarınız, yeteneklerinizi destekleyen iş konuları belirleyici olacaktır. Daha sağlam bir temel oluşturmak üzere çalışma kapasitenize yönelik hedefler koymalısınız. Toprağa ait yatırım planlarda, ödemeleriniz konusunda ise zor bir dönem. Acele alacağınız kararlar sizi yanıltabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
İş hayatınızda performansınızı etkileyen bazı faktörlerden kurtulmak için bugün uygun bir gündesiniz. Bu fırsatı değerlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
Aşk hayatınızda gözle görülür bir hareketlenme olacak, eğer bir sevdiğiniz yoksa bu dönem içinde şansınızı zorlamanızda bir sakınca yok. Özverili çalışmalarınız ve tokgözlülüğünüz iddiasız insan görüntüsü içinde olmanıza hiç uygun değil, buna dikkat etmenizde yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
Bugün parasal durumunuzla ilgili bir takım kararlar alacaksınız. Bu kararları alırken fikrine güvendiğiniz insanlarla görüşme yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
Bazı yenilenme düşünceleriniz, eksik bilgilenmelerle ivme kazanabilir. Bu bilgileri yerinde değerlendirmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed