Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2019)
Özel hayatınızla ilgili mevcut problemlerden kaçmaya çalışmanız olayları alevlendirebilir. Sizi rahatsız eden konu ve kişileri geçmişte bırakmanın yolunu bulmanız gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Mayıs 2019)
Çok yakınınızdaki birisiyle ikinizi de çok ilgilendiren bir küskünlüğü ortadan kaldırma çabası içine gireceksiniz. Sonuç oldukça umutlu görünüyor. Bugün sizin gibi maceraperest bir insan için değişik bir gün olmayacak. Hafta sonuna ise güzel planlarınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2019)
İlişkinizdeki denge çubuğuna yön vereceksiniz. Bugün, maddi manevi olarak iyi bir gün geçireceksiniz. Yaşamınızda oluşan aksilikler karşısında huzursuz olmanız için bir neden yok. Kendinizi suçlayıp boşuna zor duruma sokuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2019)
Sevdiklerinizi bir araya getirmek ve birlikte hoş vakit geçirmek adına organizasyon yapabilirsiniz. Bu sayede sizin uyumu işaret eden tablonuz herkese örnek olabilir. Eşinizle olan mutluluğunuz her-kesin ilişkisine örnek oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2019)
Bugün tanınma ve başarı konularında olumlu gelişmeler gözüküyor. İşinizle ilgili parlayacağınız bir gündesiniz. Hedeflerinizle ulaşmak için yolunuzun epey kısaldığını hissedeceksiniz. Ãœstlerinizle iletişiminiz artıyor. Devlet ile ortak projelerinize dair güzel haberler alabilirsiniz. Gün içinde anne ve anneliğe dair konularda hareketlilik yaşanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Mayıs 2019)
Bugün önemli bir ziyaretçiniz olabilir. Bu ziyarette sizi haftalarca düşündürecek bir teklifle karşılaşacaksınız. Zamana yaydığınız bazı projeleriniz biraz çabukluk gerektiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2019)
Aşk duygusundan başka yönlere doğru uzaklaştınız. Düşüncelerinizdeki bazen sergilediğiniz kararlılık, tutuculuk gibi algılanıyor. Eleştiriye açık olmanız, bazı zaaflarınızı size gösterebilir. İşinizde size rakip olan biriyle eşit silahlarla mücadele etmektesiniz. Sebat eden ve iyi niyetten güç alan kazanacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Mayıs 2019)
Tamamen paraya bağlı olduğu için halledemediğiniz probleminiz, önümüzdeki günler içinde çözüme kavuşabilir. Çok hissedilir bir biçimde ferahlama dönemine gireceksiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Mayıs 2019)
Bugün özellikle arkadaşlarınızla ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. İçinde bulunduğunuz ruh hali onlarla aranızın bozulmasına sebep olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed