Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2018)
Hayata karşı sorumluluklarınızın ne olduğunun çok iyi farkındasınız ama bununla ilgili bazı şartların gelişmemiş olmasına takılmış bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Bunun için gereksiz stres yapmak yerine kendinize göre bir yol haritası beklemeniz ve bu haritada bütün tıkanıklıkların sebebini göstermeniz, çıkış yollarınızın daha net görülmesini sağlayacak ve çözüme daha kısa sürede ulaştıracaktır. Sorunlar her zaman vardır ve gelecekte de olacaktır. Önemli olan bizim sorunlarla baş edebilme gücümüzdür.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Şubat 2018)
Bugün arkadaşlarınızla umutlarınızı, düşlerinizi paylaşabilir ve birkaç yakın dostunuzla izole bir ortamda bulunmaktan keyif duyabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortak çalışmalarda bulunmanız ve geleceğe ilişkin planlamalar yapmanız bakımından da oldukça uygun bir zamandasınız. Ufkunuzu genişletecek ilgi alanlarına yönelebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2018)
AŞK: Bütün güçlükleri yeneceğimderken partnerinizin çevresindepervasızca davranışlardabulunabilirsiniz. Bu halinizle onukazanmak yerine kaybetmeihtimaliniz yüksek görünüyor.PARA: Talihsizliklerle dolu güngeçirirken iş talihinizde öğle saatlerinden sonra aniatak yaşayacaksınız. Alacağınız bir haberlemevkinizin yükselişini duyacaksınız.SAĞLIK: Ani sevinç veya üzüntülerde kalbinizhızlanıyor. Yağlı yiyeceklerden uzak kalmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2018)
Bugün aşırı iyi niyet ve körü körüne inanç diğer insanların hayal kırıklığı yaşatmasına vesile olabilir. Güven duymak güzel ancak bu, tamamen tedbirsiz ve ipleri karşınızdakinin eline bırakan bir kaderciliğe varmazsa iyi olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2018)
Ay burcunuzda ve sizi canlı enerjilerle donatıyor. Hayata iyimser baktığınız bu dönem pek çok önemli adım atabilirsiniz. Risk içeren konuları bir kez daha düşünmeli, somut ve etkin olacağınız projeler üzerinde durmalısınız. Kendiniz adına yarattığınız imkanlar sizi daha sevinçli kılabilir. Duygularınızı harekete geçiren yeni ilişkiler ise ani bir şeklide öne çıkıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Şubat 2018)
Bugün işinize konsantre olmakta oldukça zorlanacaksınız. Bazı işlerinizi aksatabilir ya da hatalar yapabilirsiniz. Bugün iş yaşantınız açısından zor bir gün olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2018)
Özel hayatınızda geçmişe yönelik bazı konular yeniden gündeme gelmeye başladı. Bu durum sevgilinizle aranızda bazı sorunlar yaşamanıza neden olsa da, bunu fazla dert etmeyin. Çünkü ikna edici konuşmalarınızla partnerinizi etkileyecek ve sorunların üstesinden geleceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Şubat 2018)
Cömertliğinizle kazandığınız dostluklar yanıltıcı olabilir. Paranızın kıymetini bilmenizle ilgili uyarıları dikkate almalısınız. Para ilişkileriniz genellikle sizin zararınıza oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Şubat 2018)
Şakacı birisiniz. Ama bazen şaka mı yaptığınız yoksa ciddi mi olduğunuz anlaşılmıyor. Bunu size çok söyleyen oluyor, dikkate almıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed