Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Bugünlerde, işle bağlantılı konular açısından olumlu etkiler altındasınız. Haziran ayı ikili ilişkilerinize, iş birliklerinize ve ortaklıklarınıza dikkat etmeniz ve dengeyi sağlamanız gereken bir ay. 5 Haziran civarında herkes psikolojinizin bozulmaya başladığını ya da sıkıldığınızı daha net olarak görebilir. Aynı şeyleri yapmak istemiyor ve hayatı yakalamak ve doyasıya yaşamak istiyorsunuz. Ancak, bu kararı sizden başka kimse veremez unutmayın. Sonlanma ve netice alma enerjileri devrede.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Şubat 2021)
İş, para ve gönül konularında aşırı kapalı tavırlar sergileyen iki kişiyle dile getirilmemiş bir gerginlik içindesiniz. Onların hayata karşı abartılı çekingenlikleri olduğunu düşünürken, bazı küçük kıskançlıklarınızı gizleyemiyorsunuz. Sizden bir konuda akıl isteyen bir ahbabınıza pratik çözümler önermeniz, onun size daha değişik bağlarla bağlanmasına neden olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Oldukça sakin ve yorgunsunuz. Bunun nedeni son günlerde kendinizi çok fazla yormuş olmanız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Katı tutumunuz yüzünden size yaklaşıp açılmaya çalışan kişiler için açık kapı bırakın. Eğen onlara ayak uydursanız neşeli anlar yaşayacaksınız. Sevdiklerinize küçük de olsa hediyeler alarak onları mutlu edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Pek çok şey sizin kontrolünüz dışında gelişebilir. Zira işte geri planda olduğunuz bu dönem başkalarının işlerini üstlenmek, daha fazla fedakarlıkta bulunmak gerekecek. Artan sorumluluklar, iş ortamında yaşanan beklenmedik değişiklikler sizi dikkatli olmaya zorlamalı. Sağlığınızla ilgili kuşkuları bir kenara bırakarak, gereken kontrolleri yapmalı ve rahatlamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Bugün dostlarınızdan alacağınız bir öneri üzerinde kafa patlatacaksınız. Ancak iş hayatınızda öyle iyi bir noktaya geleceksiniz ki, gündüz zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Hazırladığınız projelerin bitmek üzere olması, özellikle de sevdiğiniz kişiler tarafından beğenilmesi sizi mutlu edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Partnerinizin size olan kırgınlığı hala devam ediyor. Yakınlaşma niyetinizde pek şansınız yok gibi. Çünkü o karşılık vermeme konusunda kararlı. İmkanlarını çok zorlamasına rağmen, size ayak uydurabilmesi zor görünüyor. Bir iş teklifi alabilirsiniz. Fakat çok istekli gitmeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Para konularında geçmiş günlerde yapmış olduğunuz hataları tekrarlıyorsunuz. Gereksizce yaptığınız harcamalar yüzünden bugün aile büyüklerinizden ya da yakın dostlarınızdan borç almak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Ãœslup konusunda bazı yanlış metotlarınız izliyorsunuz. Bu insan ilişkilerinizi zedeleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed