Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Temmuz 2021)
Bugün duygusal olarak kötümser bir yapı içinde bulunmanız ya da herşeye olumsuz yönden bakmanız mümkündür. Çevrenize küsüp içinize de kapanabilirsiniz. Bu tür duyguların esiri olursanız, bununla mücadele etmeniz gerektiğini unutmayın. İçine kapanıklık sadece can sıkıntınızı arttırmaktan başka birşeye yaramaz. Bugün sizin daha çok arkadaşlık ilişkisine ve insanlarla bir arada olmaya ihtiyacınız var. Ama fazla aceleci davranmayın. Çünkü yeni gelişmeleri dengelemek ve onları düzene koyabilmek için çaba sarfedeceksiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Temmuz 2021)
Bugün hayatınızın her alanındaki ilişkilerinizde uyumluluğu arttırmak için çaba harcayabilirsiniz. Arkadaş çevrenizde bazı insanlarla sohbeti koyulaştırıp karşılıklı yeniden tanışma seansları yapabilir, böylece aradaki yüzeysel sorunları asgariye indirebilirsiniz. Ama yine de aşırı duygusallığınızı dengelemeye, kimi ne kadar tanışmış olduğunuza iyice dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Temmuz 2021)
Hayatınızda yaşamayı istemediğiniz olaylar oluyor son günlerde. Bugünlerin de geçeceğini bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Temmuz 2021)
Bazı şeyleri çok gereksiz yere takıntı haline getiriyorsunuz kendinize. Ne sizi çok fazla korkutuyorsa bununla mücadele edin bugün. Başıma gelmesin dediğiniz şeylere dövünmek yerine gelmemesi için ne yapayım diye düşünün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Temmuz 2021)
Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Temmuz 2021)
İş ilişkilerinizde hiç düzelmeyecek gibi görünen bir takışmanız var. Önümüzdeki günlerde bazı çalışma arkadaşlarınız bunu sorun edip arabuluculuk yapmayı deneyebilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Temmuz 2021)
Sosyal biri olmanıza rağmen, aşk yaşamında farklı bir kişilik sergiliyor, tutuk davranıyorsunuz. Gönül meselelerinde yalnızlığınızı bitirmeniz gerekiyor. Uzun zamandır hazırlıklarını yaptığınız bir değişiklik, gerçeğe dönüştüğünde sizi biraz ürkütebilir, cesur olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Temmuz 2021)
İş çevrenizde sorumluluk duygunuzun artabileceği fakat parasal konularda anlaşılamamaktan yakınabileceğiniz bir gün. Organize çalışmalarınızdan beklediğiniz maddi sonuçları almanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Temmuz 2021)
Hayatı çok geniş bir bakışla izliyorsunuz. Bugünlerde fırsatlarınız ve yaratıcılığınız belli bir paralellik içinde. Uzak gördüğünüz bazı hayalleriniz bugünlerde gerçekleşebilir, hazırlıklı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed