Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2018)
Finansal anlamdaki eksikliklerinizi gidermek açısından etkili çözüm süreçleri yüzünüzü güldürecek.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Haziran 2018)
Sizin hayatınız kararsızlıklarla dolu. Yeteneklisiniz, elinizi attığınız her işte başarılı olduğunuzu biliyorsunuz ama hangi işin size mutluluk vereceği hakkında tereddütleriniz var. Aile hayatınız da problemlerle dolu. Bir an evvel yaşantınıza yön vermezseniz, zaman ve şans elinizden kuş misali kaçacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2018)
AŞK: Bir takım olayları büyüterekfelaket habercisine benzediniz.Beklediğiniz en büyük desteğiise karşılık verdiğinizbirlikteliğinizden alacaksınız.Bugün sevdiğiniz kişi sizi herkonuda uyaracak dikkatli olun.PARA: İşinizle ilgili anlaşmazlıklar çıkabilir veailenizle işiniz arasında kalabilirsiniz. Ama sizesaygı duyacaklarından emin olun.SAĞLIK: Bugün şans oyunlarında şansınıztutmadı diye öfkeli ve sinirli bir hal alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2018)
Yeni iş atılımlar için aşırı performans gösterdiğiniz bir dönemdesiniz. İkili ilişkilerde son dönemdeki durağan durum yeni bir tanışmayla harekete geçebilir. Romantizm rüzgarlarına hazır olun. Spor yapmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2018)
Günlük rutinler ve iş ortamındaki yükler açısından oldukça yorulmuş durumdasınız. Artan sorumluluklar bir süre daha sizi oyalayacaktır. Tamamlanması gereken işler ve zaman alan uğraşları sonuca ulaştırmanızda yarar var. Hizmet etmeniz gereken temaları kabullenmeli, iyi organize olmalısınız. Hafta sonu ikili ilişkilerde canlılık yaşanacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Haziran 2018)
İş arkadaşlarınızla konuşma ve omuz omuza sorunları telafi etme yolunu seçeceksiniz. Ortaya çıkan problemlerin bir art niyetten değil, küçük dikkatsizliklerden kaynaklandığını düşünmeniz yerinde bir tespit.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Haziran 2018)
Aşk hayatınızda partnerinizin kontrolünüz altında ve sizinle aynı görüş doğrultusunda hareket etmesini beklemekten vazgeçin. Aksi takdirde sevgilinizin tepki göstermesi mümkün. İşlerinizi yaparken bir an önce bitirmek için fazla aceleci davranırsanız bazı detayları gözden kaçırıp, hata yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Haziran 2018)
Yakında küçük bir para haberiniz var. Para sıkıntınızı belli bir zaman en ekonomik biçimde yaşamayı becererek en aza indirdiniz. Bunun sizde bir alışkanlığa dönüşeceği umudunu taşıyorsunuz. .
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Haziran 2018)
Aklınızın ve enerjinizin tamamını işinize vermeniz,. özel yaşamınızda hatalar yapmanıza neden olabilir. Hayatın her alanıyla aynı iletişimi kurmanız yararlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed