Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2021)
Bazı kişilerin gelişimine veya ilerlemesine yardım edeceğini düşündüğünüz öneri, taktik veya tavsiyeleriniz ilgi görmeyebilir ya da sizin kontrolü ele geçirmeye çalıştığınızı düşünebilirler. Karşı tarafın sundukları ve sizin istedikleriniz arasında bir ara yol bulmanız gerekebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bu hafta sonu, ilişkilerimiz açısından flu ve iniş çıkışlı bir atmosfer söz konusu olabilir. Aşk hayatımızda canlandırıcı etkiler var, cinsel çekim ve karşılıklı etkileşimler artıyor, ama kıskançlık, öfke ve intikam duyguları ikili ilişkilerde dosttan çok düşmanmış izlenimi veren davranışlara neden olabilir. Olaylara tarafsız ve mantıklı bakmakta zorlanabiliriz. Özellikle maddi başlıklı konuları ya da aşk hayatımızı ilgilendiren başlıklarda güç mücadelelerine dikkat etmeliyiz. Akşamüzeri saatlerden itibaren, enerji daha rahat akıyor, bilgi trafiği ve açıklamalar için zemin hazırlıyor, ama gece civarı saatler tekrar gergin etkileri, ufak tefek sakarlıkları ya da kazaları ve tartışmaları gündeme getirebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Mart 2021)
Arkadaş seçiminde özel zevkleri mutlak ölçü alıyorsunuz. Özel zevklerin çakıştığı arkadaşlıkların sizin için ayrı bir önemi var. Hayatınızda duygu ve mantık dengesini iyi koruyor, duygularınızı aşındıran ya da mantıksız bulduğunuz ilişkiler yaşamıyorsunuz. Üç arkadaşınızın yaşadıkları ortak sorun, sizi üzdüğü gibi düşündürüyor da. Bununla alakalı olarak, birkaç kişi yoğun bir hareketlilik içine girebilirsiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2021)
AŞK: Bugün fikirlerinizi özgürcesöyleyerek kendinizle gururduyuyorsunuz. Haksız dasayılamazsınız. Sevgiliniz uzunzamandır sizin her hareketinizigöz hapsinde tutuyordu ve artıkbu tutumundan vazgeçti.PARA: İş arkadaşlarınızın olumsuz yönlerini açığaçıkararak pervasızca konuşmalarınız onlarınhoşuna gitmeyecek ama siz bildiğinizi uygulayın.SAĞLIK: Sizi kabullenmeyenlerin de olacağınıaklınıza getirmiyor ve moralinizi bozuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2021)
Yaşadığınız duygusal ayrılık sizi karşı cinse soğukluğa itebilir. Bu durumu aşmanız için kalıcı birlikteliğe ihtiyacınız var. Eğer karşınızdaki kişiyi iyi tanırsanız bir daha böyle üzücü olaylar yaşamazsınız. Maddi kayıplarınızın artmaması için tasarrufa yönelmeli, harcamalarınızı kısmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2021)
Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Mart 2021)
Katılacağınız toplantılarda ve sosyal ortamlarda olgun davranışlarınızla beğeni toplayabilirsiniz. İleride alabileceğiniz teklifler için iyi bir zemin hazırlayabileceğiniz söylenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2021)
Aşk hayatınızda gözle görülür bir hareketlenme olacak, eğer bir sevdiğiniz yoksa bu dönem içinde şansınızı zorlamanızda bir sakınca yok. Özverili çalışmalarınız ve tokgözlülüğünüz iddiasız insan görüntüsü içinde olmanıza hiç uygun değil, buna dikkat etmenizde yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Mart 2021)
Günlük çalışmalarınızdaki huzursuz yaklaşımlarınızın, işlerinizi olumsuz etkileyebilir. Maddi konularda ayakları yere basan ve sağlam yaklaşımlarınız, iyi yatırımlar yapmanıza yardımcı oluyor. Hisseli kaynaklardan beklentilerinizin karşılığını alıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Mart 2021)
Pek hoşnut kalmadığınız bir daveti reddetmekte zorlanacaksınız. Kararlı bir tavır, yeni bu tür davetlerin tamamen önünü kesebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed