Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2018)
Bugünlerde finansal borçlarınıza karşın yeni kaynaklar bulmak isteyecek ve bu konuda fazlaca çaba gösterir bir hale bürüneceksiniz. Özel ilişkilerde ise eş ya da partnerinizin çıkarcı davranışlarına karşı biraz daha mesafeli bir tutum belirleyebilirsiniz.
   (5.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Mayıs 2018)
Bugün duygusal yoğunluklar yaşayabilirsiniz. Zaten epeyce bir zamandır duygularınız çok hareketli. Elinizin altındaki değerler, kolayca ele geçecek şeyler değil. Onlara karşı daha özenli, daha korumacı olmanızda yarar var. Aile bağlarınız kuvvetli. Bütün insan ilişkilerinizde sevgiyi esas alıyorsunuz. Isınamadığınız insanlarla, gerekli olsa bile kolay ilişki kuramıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2018)
Kartınız Kardeşlik... Kendinizi bırakıp başkalarının işleri ile uğraşıyorsunuz. İyimser olduğunuz belli. Ama bunu hak ediyorlar mı? İyi düşünerek hareket etmenizde fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2018)
Çok kuşkucu ve eleştirel tutumunuz yüzünden sevdiğiniz insanla olan ilişkinizin bozulduğu bir dönemi yaşıyorsunuz . Onu tekrar kazanmak için harekete geçin. Teklif edilecek bir iş ortaklığına iyice araştırmadan cevap vermeyin. Maddi sıkıntılarınız bir süre daha devam edebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2018)
Sağlıkla ilgili konular öne çıkıyor. Tekrarlayan şikayetlerinizle ilgili kontrole gidebilirsiniz. Fiziksel konularda daha akılcı ve somut girişimleriniz olabilir. Değişim ve yenilenme temaları gündeminizde en üst sırada yer alıyor. İlişkilerinizde yeni bir döneme girebilirsiniz. Duygusal ve düşünsel açıdan daha dengeli olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Mayıs 2018)
Yabana atmamanız gereken görüşmeleriniz var. Çıkarcı biri imajı verme korkunuz bugünlerde ayak bağınız gibi. Sabırsız davranışlar istediğiniz sonuçları almanıza engel oluyor. Biraz daha beklemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2018)
Duygularınızın ilk günkü etkisinden kurtulup daha mantıklı düşününce, bu işin olamayacağını siz de kabul ediyorsunuz. Ama tatlı hayallere dalmamak elinizde değil. İş hayatında son günlerde sinirlerinizi yıpratan olaylar yaşamanız, sağlıklı karar vermenizi engelleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Mayıs 2018)
Çevresel şartlardan olumlu etkilenebileceğiniz hareketli bir gün. Burcunuz, iyimserliğinizi arttırırken, maddi konularda adımlar atmak için gerekli cesareti kendinizde bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Mayıs 2018)
Bugün duygularınız düşüncelerinizi fazlasıyla etkileyebilir. Bunun sonuçları sizin için olumlu olmayabilir. Dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed