Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2018)
Fikir çatışmalarına karşı dikkat. Kariyerde ne kadar çatışma yaşasanız da toparlayıcı davranmanız, gelecek olan fırsatları ve teklifleri daha iyi bir gözle görmenizi sağlayacaktır. Siz yeter ki işinizin hakkını vererek çalışın gerisi zaten kendiliğinden gelir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Ocak 2018)
Uzun bir yolculukta, dostlar içinde görünüyorsunuz. Bu yolculuk bir özlemi gidereceği kadar, başka yararlı anlamlar da taşıyabilir. Sosyal yaşamınız oldukça hareketli. Güven veren kişiliğinizle bugünlerde yeni dostluklara açıksınız. Bitirdiğinizi söylediğiniz arkadaş ilişkinizde, yeniden yakınlaşma çabalarınız olabilir. Bu yakınlaşma, çevrenizde sevinç sebebi olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2018)
Kartınız Bilgelik... Geçmişinizde yaptıklarınızı sürekli gözden geçirerek derin düşüncelere dalıyor ve ailenizi tedirgin ediyorsunuz. Yaşamınızı zora sokmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2018)
Siz sakin bir gün geçirmeye niyet etseniz bile çevrenizdekiler buna izin vermeyebilir. Kendinize odaklanmaya çalışın. Kriz yaratacak söylemlerin ortasında kalsanız bile sükûnetinizi korumaya çalışın. Siz bu tavrınızla kârlı çıkacaksınız. Bugün çocuklarınızla vakit geçirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2018)
Yenilenme konuları bugün de gündeminizin üst sıralarında yer alıyor. Ancak dünkü kararlarınızdan vazgeçmiş olabilirsiniz. Hemen diyet yapmak yerine önce doktor kontrollerinizi yaptırmak isteyebilirsiniz. Daha farklı bir saç modeli yerine aynı modelin biraz kısasına aklınız yatabilir. Yine de alışkanlıklarınızda ısrarcı olmayıp yeniliklere kendinizi açmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Ocak 2018)
İş yaşantınızda bazı beklentilerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir gündesiniz. Özellikle katılacağınız bir iş toplantısından beklediğiniz sonuçlarla ayrılmak sizi çok mutlu edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2018)
Sosyal biri olmanıza rağmen, aşk yaşamında farklı bir kişilik sergiliyor, tutuk davranıyorsunuz. Gönül meselelerinde yalnızlığınızı bitirmeniz gerekiyor. Uzun zamandır hazırlıklarını yaptığınız bir değişiklik, gerçeğe dönüştüğünde sizi biraz ürkütebilir, cesur olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Ocak 2018)
Birçok şeyi siz belirlemek istiyorsunuz. İsteğinizin, bilginiz dışındaki para ilişkilerini ve yabancısı olduğunuz alışverişleri de kapsaması biraz fazla. Bu konulardaki egemenlik arzularınız iyi niyetlere bağlı, ama yine de rahatsız edici.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Ocak 2018)
Havalardan çok etkileniyorsunuz ve sağlığınız ile ilgili bazı problemler önümüzdeki günlerde su yüzeyine çıkabilir. Bu konuda dikkatli davranmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144566 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed