Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2020)
Bugün değişiklik ve bağımsızlık durtülerinizin artması ile yeni ilişkiler gündeme gelebilir.Uzun zamandır haber alamadığınız bir dostunuzdan bu dönemde olumlu bir haber alacaksınız. Fiziksel yönden de enerjinizin yoğunluğu sizi hareket etmeye zorluyor. Bu yüzden de planlarınızı gerçekleştirmek için yeterli enerjiniz var. Bu gün duygusal konularda da belirsizlik yaşayabilirsiniz. Değişik insanlar sizi etkileyebilir ve kolayca aşık olabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Ocak 2020)
Bir zamanlar verdiğiniz kararlardan tatmin olmuş olsanız da, şimdi çok dar vizyonunuz olduğunu düşünüyorsunuz. Günlük sorunlardan çok hayata dair sorunları sorguluyor, dert ediyorsunuz. Bugün muhasebe günlerinizden biri. Ama bu düşüncelerinizi kimseyle paylaşamayacaksınız. Bununla ilgili hamleleriniz olacak ama karşılık alamayacaksınız. İş, sağlık ve para probleminiz yok, yine de sıkıntılı bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2020)
İlişkinizdeki denge çubuğuna yön vereceksiniz. Bugün, maddi manevi olarak iyi bir gün geçireceksiniz. Yaşamınızda oluşan aksilikler karşısında huzursuz olmanız için bir neden yok. Kendinizi suçlayıp boşuna zor duruma sokuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2020)
Kısa vadeli gönül işleri sizi maddi ve manevi zarara uğratabilir. İşyerinizdeki güvenilir kişileri arada bir de olsa kontrol etmeniz yüreğinizi ferahlatıp kuşkularınızı giderecektir. Her alanda şanslı bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2020)
Sizi oyalayan ve bekleten pek çok konu sorun olmaya devam ediyor. Ancak yapabileceğiniz pek bir şey yok. Dikkat çekici planlarınızı şimdilik askıya almak gerekecek. Geçmişle ilgili konuların üzerinden geçerken bazı hataları görme şansınız var. Başkalarına destek olabileceğiniz işlere yer açabilirsiniz. Kollektif çalışmalar size zaman kazandıracaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Ocak 2020)
Bugün iş çevrenizde hırslı davranışlarınızla dikkat çekebileceğiniz görülüyor. Mesleki bağlantılarınızın artması sizi birçok değişime sürükleyebilir fakat yine de yeniliklerden zevk alabilir ve başarılı olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2020)
Özel hayatınızda gösterdiğiniz sabrın karşılığını yakında göreceksiniz. Bugün, sevgilinizle ilgili hoş haberler var. Aşk hayatınızdaki mutluluk tüm yaşamınıza yansıyor. Oldukça parlak bir dönemdesiniz. İş hayatınızın problemleri çok yönlü. Takıldığınız konularda biraz detaycılık yapıyor gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Ocak 2020)
Maddi konularda sabah saatleri bazı girişimlerde bulunabilirsiniz ve bu anlamdaki yeteneklerinizi olumlu olarak kullanabileceksiniz. Günün ikinci yarısında ise harcamalarınıza çok fazla dikkat etmeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Ocak 2020)
Aşk yaşamınızda etkilendiğiniz kişinin ilişkiye hazırlıksız görünmesi, bu ilişkinin başlangıcında size anlamlı sorumluluklar yükleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed